szczęśliwy kolor.

–         – You do not need a cheese. You only need a water and peace -.

Bycie w zakresie frekcwencji szczęśliwych kolorów  wpływa na biochemię organizmu; zwiększa produkcję hormonów odpowiedzialnych za dobre samopoczucie. Im więcej tychże hormonów, tym lepsze samopoczucie, a to vice versa wpływa znakomicie na siłę życiową, na samorealizację.

polecam  – prawo przyciągania..

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Poniedziałek 23 września.

Dzień sympatyczny, ale nasycony do przesady energią współzawodnictwa. Przyciągania – przeciągania na swoją stronę. Z jednej strony współzawodnictwo motywuje do działania, tylko że –  co za dużo, to po prostu za dużo.

Sytuacja przypomina rywalizację o coś, czego jest wystarczająco dla każdego.

Fenomenalny dzień na doskonalenie umiejętności niebrania udziału w wyścigu małych zwierzątek, pędzących w kółko po labiryncie życia.  Kto szybciej, kto lepiej.

Te nakręcające tendencje dnia do konkurowania doskonale weżnie pod kontrolę wibracja kolorystyki czerwonej. I dzisiaj kolorem  pomyślnym i szczęśliwym jest czerwień.

Barwa ta reprezentuje element ognia i w strukturze energetycznej dnia pełni rolę wibracji linkującej do energii  bogactwa.  

Godna polecenia jest także zieleń.  Oba kolory wpłyną pozytywnie na charakterologiczne aspekty dnia i uczynią go jeszcze bardziej satysfakcjonującym. Oba kolory o polaryzacji żywej – yang.

Dzień skupienia się na sobie, a nie patrzenia na to, co czynią inni.  Dzień wytyczenia swego źródła powodzenia. Satysfakcji.

– When you are  simply yourself, and not compare and compete, everyone will recognised you-.

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Wtorek 24 września

genialny dzień -bliźni są chętni do pomocy.

Na poziomie energetycznym sprzyjająca konstelacja w materii przyjacielskiej, bezinteresownej pomocy.  Wypada tylko pomyśleć, kto i w jakim zakresie może dać wsparcie i działać. Poprosić.

Ale nie tylko to,  te dobre, przyjacielskie rady docierają do nas w czasie rozmów.  Korzystny dzień na takowe, na przerobienie w czasie rozmowy będących na czasie istotnych zagadnień.

Jedno słowo, jedna sugestia potrafią odwrócić o 180 stopni i ukierunkować w satysfakcjonującym kierunku.

Korzystny  dzień na staranie się o coś , na czym nam bardziej zależy…  na przykład pracę, na rozmowę kwalifikującą, Inne.

Proście, a będzie wam dane. (Dawanie i branie, inaczej wymiana energetyczna – jest nieodłączną zasadą ludzkiego świata).

Dzień na uczenie się proszenia z gracją, a nie żebrania.  Prosząc kogoś, dajecie mu szansę na dobry uczynek.

Dzień  jakiś taki od środka chętny i prężny do działania, pozytywnie nastawiony do życia. Coś na zasadzie – z radością oczęta otworzył i pomyślał,  kurcze,  dzisiaj to wszystko mi się uda (wewnętrzne Ja – drewno o polaryzacji yang – czyni go takim 🙂 ).

Pomyślny kolor dnia to czerwień. Wibracje kolorystyki czerwonej są nieobecne i jak najbardziej warto się nimi zainteresować.

Sięgnąć po ten kolor. Czerwień gra dzisiaj  rolę  szczęśliwej wibracji. Uaktywnia kreatywność i odwagę potrzebną czasem do tego, aby zwrócić się do  – tej – osoby. Kolor linkujący do bogactwa to brąz.

Dzień na uczenie się proszenia z gracją, a nie żebrania. Prosząc kogoś, dajemy szansę na dobry uczynek.

Uprzejmie proszę o nagrodzenie mojej codziennej pracy. Ciepło Dziękuję!.

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Sroda 25 września.

Dzisiejszy dzień przypomina duże, rozgałęzione drzewo mocno osadzone w ziemi. Siła, pewność, stabilność.

Stabilność finansowa to jego atut. Stabilność finansowa w wyniku przejęcia wypracowanego przez przodków dobrobytu, plus dobry aktualny układ dopływu pieniędzy.

Taka konstelacja stworzona jednostkom, daje większą możliwość skupienia się nad pracą twórczą, ogólnie pracą – bez presji muszę zarobić, aby opłacić rachunki, utrzymać rodzinę.

Korzystny dzień na wyluzowanie się i skupienie tylko nad tym, co wykonujemy. Na perfekcje w tym względzie.

Na wyzwolenie myśli i zakodowanie w sobie:  pomyślność finansowa jest moim udziałem.  Korzystny dzień na przyciąganie powodzenia materialnego bez większych zagadnień. Tak po prostu.

W układzie energetycznym dnia wibracja generująca bogactwo  jest zdublowana –  łatwiej dostępna.

Ta czasowa – tu i teraz – bezpośrednio w zasięgu, Kolorystyka linkująca do niej to barwa żółta i wszelkie brązy. Czekoladowy, beżowy.

Dzień na bycie pewnym siebie. Na radość z tego, co robimy.

Radość to uśmiech – to pozytywne uczucia – to czerwień . I ona dzisiaj jest pomyślnym i szczęśliwym kolorem

Czerwień linkuje do INTELIGENCJI.

 

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Czwartek 26 września.

Dzień wszechstronny, i intelektualny, i uczuciowy.

Poszukujący – spragniony nowości. Goniący za nimi.  Charakterologiczne cechy  dnia odzwierciedla określenie ,,ognista natura“. Wszędzie jej pełno.

Ludzie o takich cechach charakterologicznych doskonale wpływają  na otoczenie. Dodają energii – chęci do życia.

I te cechy oferuje dzisiejszy dzień.

Dynamiczna  natura dnia potrzebuje ekspansji…  w myśleniu i działaniu.

Dzień ,,coś fajnego krąży w głowie“. Jakaś rewelacyjna myśl, odmieniająca życie, w większym zakresie. Korzystny układ energetyczny na jej odszukanie. Na wyartykułowanie.

Fajne myśli – to dobry nastrój. I taki jest dzisiejszy dzień.

Ci z Państwa, wchodzący systematycznie na – randka z dniem- , zauważyli, że od paru dni polecanym (szczęśliwym) kolorem była czerwień. I dzisiaj jest godna uwagi, ale w minimalnej ilości, a w takowej znajduje się w INDYGO.

Indygo gra dzisiaj rolę szczęśliwego koloru. Łączy górnolotne myślenie z rzeczywistością. Doda mądrości i sprytu do urzeczywistnienia genialnej idei.  Również biel, popiel i kolor srebrny są godne polecenia. Są wibracjami generującymi bogactwo.

W sferze uczuciowej dla kobiet korzystny jest granat, niebieski. Indygo. Dla mężczyzn – biały. srebrny. Indygo.

Dzień pod hasłem…  dzisiaj wymyślę coś genialnego.

 szczęśliwy kolor – 

Ciepło Dziękuję!.za docenienie.

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Piątek 27 września.

Good news,

Wiatr wiejący w plecy, z łatwość do przodu. Z nurtem rzeki – to  przywilej dzisiejszego dnia.

Puszczamy wszystko – otwieramy na nowe. Teoretycznie- super.

Z reguły jednak uporczywie przytrzymujemy się tego, co mamy. (spotykamy na drodze życiowe)j. Boimy puścić. Stoimy, albo kręcimy w kółko. w związku, pracy….

Powód- – brak jest najczęściej siły (energii życiowej) do dokonania radykalnych zmian.  Można i  krok po kroku – pewne rzeczy akceptować, ale gdy czujemy,  że dana sytuacja ,,dezorganizuje nas` i `jest źródłem stale płynącego stresu, to definitywnie zmieniać  (każdy u Państwa wie najlepiej co, w kontekście aktualnej sytuacji życiowej).

Dzień dający power w tym względzie.

Charakterologicznie dzień bardzo, ale to bardzo sympatyczny, ale równocześnie silny psychicznie. Potrafi zadbać o siebie! Wymaga dokładnie to, co jest dla niego korzystne.

Dzień na wymaganie tego, co cię satysfakcjonuje, dożywia duchowo. Jest źródłem radości.

Kolorystycznie dzień jest wielobarwny (dlatego taki fajny), oferuje dzisiaj każdemu wibracje i czerwieni, i zieleni, i bieli, i  niebieści, i brązu; budulce do urealnienia myśli.

Kolorystyka szczęśliwa dzisiaj to ta o polaryzacji yang.  Żywa, intensywna w odniesieniu do wszystkich barw.

Intensywna czerwień gra dzisiaj rolę szczęśliwego  i  pomyślnego  koloru dnia.

Natomiast kolorem linkującym do energii bogactwa jest biel, srebro, popiel, ale w tonacji błyszczącej,

Dzień pod hasłem…  patrzę swego dobra. Podążam śmiało i bez obaw w kierunku źródła radości..

 

Ciepło Dziękuję!.za docenienie.

.

randka z dniem, Pomyślny kolor.

Sobota 28 września.

Zalety dnia – Good team.

Przyjacielskość, nastawienie na dobre wzajemne relacje, to cechy charakterologiczne dzisiejszego dnia.  Odruchy konkurowania, znajdują się na dużo dalszym planie.

W bezpośrednim zasięgu  – chęć spędzenia czasu z przyjaciółmi, wymiany światami. Poopowiadania.

Dzień  przypomina osobę określaną jako ,, dusza towarzystwa“..

Układ energetyczny dnia oferuje pozytywne wibracje w kontekście dobrej relacji z partnerem , z partnerką. Jeżeli coś nie klapuje, to jest korzystny moment na polepszenie wzajemnej relacji.

Z drugiej strony – warto dzisiaj zwrócić uwagą na świadome przekazywanie informacji drugiej osobie. Najczęściej zagadnienia wyłaniają się między ludźmi w wyniku mijania się informacji – myśli.

Na przykład panowie najczęściej udają, że słuchają, bo jeżeli coś akurat robią, to tego co do nich mówisz, ,,nie biorą“ Są jednotorowi.  Są,  jacy są, ale dobrze o tym pamiętać, aby nie powtarzać się w nieskończoność.

Dzień sensownych odpowiedzi.

Sobota jest przyjacielska, bo nie ma za dużo do myślenia, jeśli chodzi o powodzenie życiowe. Energia bogactwa nakręcająca to powodzenie,  jest ,, wpisana` (obecna ) w jej kodzie urodzenia.   Reprezentuje ją kolorystyka niebieska i jej ciemniejsza wersja – granat.

Ale… najbardziej godna polecenia jest dzisiaj czerwień. Gra ona pierwszoplanową rolę.  Jest szczęśliwym kolorem dnia (jest nieobecna i dlatego tak mile widziana).

Dodanie wibracji czerwieni, to jak rozjaśnienie dnia promieniami słońca.

Ciepło Dziękuję!.za docenienie.

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Niedziela 29 września

Dzień nasycony energią mądrości.

Tak na zasadzie wszystko wiem, wszystko potrafię.

Ta ,, mądrość `przechodząca lekko w nadmiar (szum) informacyjny,  jest często myląca, bowiem  wyjawia za dużo możliwości. Pytanie – która jest tą właściwą.

Korzystny dzień na czerpanie wiedzy- mądrości ze swego skarbca. Na skupienie się i ułożenia w wyobraźni (na półkach w głowie) –  aktualnych zagadnień. Dzień na odetchnięcie, odprężenie się.

Na utrwalenie w świadomość, że mądrość życiowa  jest  częścią istnienia. Jest zawsze obecna, tylko nie dać sobie jej zagłuszać. Że buszuje po głowie.

Czerwień gra dzisiaj rolę koloru mądrości i jest obecna w kodzie dnia – niekoniecznie należy dodać jej frekwencji, ale kto lubi tę barwę, to jak najbardziej.

Kolorem godnym polecenia dzisiaj jest zieleń – wszelkie możliwe jej wersje. Także po prostu element drewno.

Wibracje zieleni linkują do energii powodzenia w szerokim zakresie. Są kolorem bogactwa.

A propos, analizując dzisiejszy dzień, przypomniała mi się pewna śliczna, świecąca na czerwono choinka. To tu, to tam na przemian … jak myśli buszujące w umyśle.

Ciepło Dziękuję!.za docenienie.

wyluzowanie. Fly

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Poniedziałek 30 września.

Translate »