efektywnie i w doskonałym nastroju.

twarda sztuka. 24 maja.

Randka z tym dniem 24.05. Matrix dnia. Szczęśliwy kolor dzisiejszego dnia. Matrix daty urodzenia – osobisty kolor bogactwa.

Ukierunkowanie na pozytywne aspekty dnia.

Każdy dzień ma unikalny i niepowtarzalny charakter. Posiada wspaniały potencjał! Nie przegap jego zalet, skoncentruj na nich i wykorzystaj maksymalnie!

Dzień doskonały na przemyślenia. Na analizę w optymistycznym nastroju (Bowiem twarde sztuki mają najczęściej ciepłe i wspaniałe serca).

 

Dzień tendujący do skupienia się, skierowania do środka. Może być to odbierane jako przejaw twardości charakteru, ale taka postawa jest najczęściej formą  wołania o zainteresowanie się. O zwrócenie na siebie uwagi.

Wewnętrzne Ja dnia – metal o ujemnej polaryzacji – potrzebuje ciepła, aby się rozluźnić i nie spędzić czasu w napięciu. Aby by_ produktywnym, Taką rolę spełni doskonale element ognia. Dodatkowo na poziomie energetycznym linkuje on do energii generującej siłę potrzebną do wyjścia ze skorupki  – otwarcia na świat i zaistnienie.

Frekwencje czerwień … ale takiej żywej są dzisiaj korzystna.

Ale jest jeszcze jeden kolor szczególnie pomyślny – mianowicie ZIELONY;  (Brakuje go w układzie energetycznym dnia),

Frekwencje żywej zieleni są dzisiaj szczerze mówiąc… nieodzowne. Mają moc fantastycznego przeobrażanie wydarzeń w upragnionym kierunki.

 

Kolor miłości.  Frekwencje barwy aktywującej tę sferę uczuciową  ustala się indywidualnie w oparciu o datę urodzenia, Podobnie jak kolor bogactwa. Ale … każdy dzień oferuje  także ,,swoje frekwencje` aktywujące uczucie miłości czy bogactwa, czy autorytetu – wewnętrznej siły.

W kontekście uczuć  Panom sprzyja dzisiaj żywa czerwień czy ostre róże.  Panom – ulubiona tonacja kolorystyki zielonej. .

Według twojej woli się stanie w doborze kolorystyki. Intuicyjne sięgnięcie po dany kolor związane jest z datą urodzenia.

Doskonały dzień!

 

 

Translate »