płynność w podążaniu... 05 czerwca

z cyklu randka z dniem. Szczęśliwy kolor dnia. Matrix dnia. Matrix daty urodzenia – twój indywidualny szczęśliwy kolor.

randka z tym dniem – 05 czerwca.

Płynność w podążaniu do celu jest doskonałą zaletą dzisiejszego dnia. 

Dzień przypomina intensywnie płynącą rzekę – bez obserwowanie co się wokół dzieje, w skupieniu podążającą do przodu. Do celu, ale jakiego, no coż – pewnie wie. Ma jeden główny cel – zanurzyć się w oceanie. Oceanie dostatku.

Jeden jedyny cel…przy obecnym tempie życia najczęściej jest ich wiele.  Pewnie jeden lepiej….

Jeżeli cel został wyznaczony,  to pójście w jego kierunku  będzie dzisiaj przyspieszone. Czas (frekwencje energetyczne ) sprzyja koncentracji i działa na korzyść realizacji zamierzenia. Daje pełne wsparcie. Dzień korzystny również  na odnalezienie celu i zapoczątkowanie pracy nad nim.

Fajny dzień na ćwiczenie się w całkowitym ,, zanurzeniu się“ w tym, co czynimy; na koncentrację. Na płynięcie z nurtem rzeki do oceanu pełnego … pomyślności. Satysfakcji.  W sumie jest to  sympatyczne, niewymuszone. I dzięki temu – owocne.

Na poziomie energetycznym dzień oferuje również przebojowość. Jeżeli komuś tej cechy brakuje, to warto dzisiejszego dnia spróbować bardziej siebie wyeksponować. Powalczyć o swój pogląd, stanowisko – miejsce w układzie zawodowam czy prywatnym.

Kolorystyka utożsamiana z elementem ognia, – intensywna czerwień, ostre róże, ale także magenta i purpura – linkuje do energii generującej powodzenie.  Także finansowe.  Jest ona obecna, ale chcąc wzmocnić ten aspekt,  jak najbardziej polecana.

Ale pierwszoplanową rolę odgrywa dziś kolor zielony  – we wszelkich ulubionych tonacjach i formach. Jest barwą  szczęśliwą. Dodanie frekwencji zieleni ma moc uaktywnienia pozytywnych cech charakterologicznych dnia.

…. zieleń, czerwień  biel i  granat.

Według twojej woli stanie się w doborze kolorystyki. Intuicyjne sięgnięcie po dany kolor związane jest z datą urodzenia.

obdarowujący. 06 czerwca

z cyklu – Randka z dniem.

 

Randka z tym dniem 06.06. Matrix dnia i jego szczęśliwe kolory. Matrix daty urodzenia – osobisty kolor bogactwa.

Każdy dzień ma unikalny i niepowtarzalny charakter. Jaki jest 6 maja.

Jest wielostronny –  elokwentny, a przy tym szczodry. Lubi się dzielić. To super cecha…im więcej dasz, tym więcej otrzymasz!

Dzień: oferuje – udostępnia – całą gamą frekwencji, które dodane do myśli, wyczarowują cudne pragnienia. Mniej górnolotnie mówiąc, umożliwiają realizację najdziwniejszych życzeń.

Matrix energetyczny dnia:

  • brąz, beż, czekolada:)  – linkują do energii  BOGACTWA..
  • czerwień, róż – linkuje do energii aktywującej logiczne myślenie. Inteligencję.
  • zieleń – linkuje do energii ułatwiającej nawiązanie kontaktów..
  • niebieskości, granat, indygo – linkują do energii dającej wsparcie. Pomoc materialną i duchową.
  • biały, popiel, szarości, srebrny inkują do energii aktywującej siłę mentalną. Power.

Od koloru do wyboru – jak wspomniałam dzień jest bogaty kolorystycznie – frekwencje wszelkich barw są dostępne na poziomie energetycznym.. Z całego morza frekwencji każdy może znaleźć coś dla siebie… w zależności jakie zagadnienie ma do przepracowania.

Dzień jest pozytywnie nastawiony do każdego… super pomyślny.

Dzień obdarowujący…. dzień na doskonalenie umiejętności brania… żadne tam – nie wypada. dają, bierz.

Translate »