kwestia nastawienia. 3 maja.

z cyklu tandka z dniem

Randka z tym dniem .03.06. Matrix dnia.  Szczęśliwy kolor  dnia. Matrix daty urodzenia – pomyślna kolorystyka..

Układ energetyczny dnia przypomina sytuację… macie obok siebie kogoś, kto wykazuje chęć niesienia pomocy.. Ty tego nie dostrzegasz, nie odbierasz tej pozytywnej frekwencji,  (Mnie – niemożliwe, nie poproszę ). Mało tego i ludzie  z ,,dalszej  perspektywy` są chętni do wspieranie cię. Ale i również tego faktu nie zauważasz- nie czujesz i nie dopuszczasz do siebie.

W tym przepięknym świecie, i w tej aktualnej czasoprzestrzenie – w której przyszło nam żyć . aby cokolwiek zaistniało, wymaga twórczego procesu, Podstawą procesu twórczego jest myśl.

Już na starcie można pomyśleć…..ta osoba nam pomoże. a nie na odwrót, czy uda mi się tę sprawę załatwić -i  tak się staje! To frekwencje myśli pozytywnej nawiązują kontakt wibracyjny z całym oceanem jej podobnych. W efekcie dochodzisz do refleksji, że otoczony jesteś przychylnymi ludźmi, pomagającymi i wspierającymi.

Dzisiejszy dzień jest nieprawdopodobnie przyjazny na ,, przyklejanie etykietek“  z napisem – ten człowiek mi pomoże. Coś na zasadzie… wszyscy mnie kochają i pomagają.  Warto dzisiaj poćwiczyć takie fantastyczne , bez obaw – podejście do życia. Matrix dnia daje pełne wsparcie takiemu myśleniu.

Kolorem szczęśliwym dnia jest intensywna zieleń. Korzystna jest także biel.  Kto lubi może sięgnąć po granat – aktywujący moce twórcze. 

A propos zieleni – Kolor ten pełni dzisiaj również rolę energii generującej bogactwo i powodzenie w szerokim zakresie zagadnień życiowych – osobistych i zawodowych.

 

Kolor miłości.  Paniom w materii uczuć sprzyja dzisiaj intensywna czerwień. Panom – frekwencje intensywnej zieleni..

Według twojej woli się stanie w doborze kolorystyki. Intuicyjne sięgnięcie po dany kolor związane jest z datą urodzenia.

Doskonały dzień na pozytywne myślenie…

źródlana woda. 04.06.

źródlana woda urody doda.

Dobra wiadomość – dzień jest jakiś taki niepoprawnie:) szczęśliwy. Bez konkretnego powodu – sam z siebie . I to jest w nim doskonałe. Podobne uczucie radości wywołuje patrzenie na raźnie płynące źródło wody. Można patrzeć i patrzeć. Zatrzymanie w czasie, a w sercu narastające uczucie szczęścia. Dopełnienia.

Dzisiejszy dzień oferuje  (w zakresie elektromagnetycznych zależności)  frekwencje niczym nieuzasadnionej radości. Tylko wypada uświadomić to sobie i poćwiczyć dzisiaj sztukę uśmiechania się; z powodu i bez. Człowiek uśmiechnięty przywołuje szczęśliwe – lekkie wibracje, a w efekcie – myśli górnolotnie,

Korzystny  dzień na wykreowanie wzniosłych intencji – dla świata, dla siebie. Na myślenie uskrzydlone. na wzniesienie się ponad tu i teraz.

Lepiej się sięga do góry, jak się jest samemu silnym psychicznie albo jak się ma mocne oparcie. Dzisiejszy dzień jest zbalansowany energetycznie, a tym samym silny mentalnie. Kolorystyka brązowawa –  brąz, czekolada, beż –  linkuje do energii generującej właśnie tę cechę. Frekwencje tej kolorystyki są obecne  i niekoniecznie wymagają uzupełnienia. Chyba że ktoś lubi… według twojej woli niech się stanie.

Frekwencja nieobecna w matrixie dnia to ta związana z elementem drewna, czyli zielenie. Ale, że dookoła wszystko się cudnie zazieleniło – to nie przeszkadza, aby dzień był … po prostu i bez niej szczęśliwy.  Z drugiej strony – jeżeli ktoś lubi ten kolor – to jak najbardziej jest godna polecenia. Jest frekwencją szczęśliwą.

Co jeszcze  – Intensywna czerwień linkuje bezpośrednio do energii generującej powodzenie finansowe.  Wewnętrzne – Ja – dnia reprezentuje  element woda (jang ) – i to co rokuje efektywne pertraktacje w tym temacie.

Matrix energetyczny dnia.

Korzystne kolory dzisiejszego dnia:  zieleń, czerwień. granat.

Według twojej woli się stanie w wyborze koloru. .Można i wszystkie zastosować w ubiorze, ale.proszę kierowań się wewnętrznym głosem, i wybrać jeden.  Osoba  z cyfrą 7 czy 6 na końcu roku urodzenia niekoniecznie sięgnie po czerwień. a ta z cyfrą 4 czy 5 – po zielenie. (Intuicyjne zapotrzebowanie na konkretną barwę jest związane z datą urodzenia).

Dzień sam z siebie bardzo optymistyczny.  Szczęśliwy kolor dnia – intensywna, żywa zieleń.

Polecam – matrix energetyczny.

Na koniec… prawie zapomniałam, kolor miłości. Dla Pań… wszelkie brązy, ale takie ładne. Także beże i kolor żółty. Dla Panów – intensywna czerwień. Indywidualny kolor miłości możesz zamówić kontaktując się przez mail. 

 

a gybyś schudnąć naprawdę chciała....

to polecam ,, Jest jeden sekret“

Translate »