Matrix Energetyczny dnia – to fascynujące zjawisko.  Czy można z niego skorzystać.

No pewnie…czytaj świat energii

wyobraź sobie

wyobraź sobie… zanurzasz się, w mieniącą się cudnymi błękitami wodę.

Ona przygarnia cię i otula; rozluźnia perfekcyjnie ciało. Twoje myśli zwalniają, łagodnieją.

Aby zmysły nie prysły, wskazane jest dużo wody. W przeniesieniu ma świat uczuć to cierpliwość i wyrozumiałość (wartości zawsze na czasie).

Silnie zaznaczony w  kodzie urodzenia element woda,  pozbawia lęków i obaw.  Czyni  przez to życie łatwiejszym.  

Piątek 27.04

taką buźkę ma...

Piątek jest jednostronny w myśleniu…. i .. ale bardzo szczęśliwy.

Dzień prze – do przesady…. przesycony elementem ziemskim.  Na zdjęciu ten rodzaj energii odzwierciedlają dwa kolory – beż i żółty.

Tendencja do zbierania się w tłumie, do spotkań.  Podwojony kolor beżowy znamionuje przyjaciół – tych, którzy są przychylni. Czas spędzony w ich gronie to chwile relaksu…. bycia na tych samych wibracjach.

Ale – że życie to nie ciągle picie szampana – to dobrze mieć świadomość konkurencji – tych, którzy są ,, w opozycji” do nas. Dzisiejszego dnia tego typ energii reprezentuje kolor żółty. Jest ona, ale trzyma się na dystans.

Doskonały dzień na odnowienie relacji – na ponowne spotkanie się.

Element ognia- reprezentowany intensywną czerwienią (o wydźwięku yang) jest dzisiejszego dnia źródłem ogromnego wsparcia z poziomu niebiańskiego… Coś jak bycie stale błogosławionym (właściwymi ścieżkami przez życie prowadzonym).

Przejawem tej energii jest także uśmiech – ma on moc generowania pozytywnej energii – zmienienia polaryzacji fal myślowych na pozytywne.

Zaczęłam tekst … Piątek jest jednostronny – wyobraź sobie, że jesteś w wysokich górach…. (brązy, żółć). Wspinasz się w grupie ludzi, jest Ci miło w ich towarzystwie. Ale jest coraz bardziej  gorąco (czerwień).  O czym zamarzysz, naturalnie o wodzie!

Elment woda jest dzisiejszego dnia elementem szczęśliwym. Woda w każdej postaci.

Picie, słuchanie jej dźwięków i… kolory jakie ją reprezentują – wszelkie odcienie niebieskiego, granat. Ich wibracje balansują kod energetyczny dnia. Cierpliwość w słuchaniu innych – to cecha związana z wodą. Dzień na ćwiczenie tej cechy charakteru.

Kolor niebieski i granatowy są nie tylko szczęśliwymi dzisiejszego Piątku, pełnią również funkcję koloru bogactwa / powodzenia we życiu prywatnym i zawodowym.  

Element woda i kolory z nim związane są linkiem do wibracji powodzenia dzisiejszego dnia. Kolory polecane szczególnie Panom i Paniom, będących w biznesie.

Dal Pań kolorem miłości (tak zwanym w chińskiej kosmologii) jest dzisiejszego Piątku kolor zielony, a reprezentujący element drewno. Jeżeli nie nosisz tego koloru… to w świecie emocji frekwencje z nim związane przynależą to współczucie, miłosierdzie. Miłość bezwarunkowa. Idąc na spotkanie zaopatrz się w coś zielonego albo … weź ze sobą wspomniany nastrój emocjonalny.

Dla Panów energią generującą powodzenie uczuciowe jest dzisiaj granat.

Ale według twojej woli się stanie…. Polecam Indywidualny Kod Urodzeniowy 

Pokazuję ogólne linie rządzące światem energetycznym. Wybór kolorów związany jest z indywidualnym kodem urodzenia. Sama nie noszę nic zielonego – urodzona w roku ognia (nie chcę dokładać i bezpośrednio wzniecać więcej ognia), ale bardzo lubię ten kolor… siedzę w otoczeniu zieleni.

Czwartek 26.04

taki jest Czwartek... Bogactwem obdarowany

taki jest Czwartek… Bogactwem obdarowany

Na poziomie energetycznym dzisiejszy dzień jest znakomicie nasycony energią powodzenia ( bogactwa).

Element woda (potrojony) reprezentowany kolorem niebieskim –  jest  linkiem do niej. Pomimo potrojenia frekwencji ,, wodnej”  takie kolory jak: niebieski, granat, czerń są dzisiaj korzystne.dla pragnący zamanifestowania się sukcesu w życiu ..wzmacniają jeszcze bardziej ten rodzaj energii. ( Element ziemski, który też jest mocno zaznaczony w kodzie dnia, ma tendencję pochłaniania tych wibracji, a że chodzi o balans … to dodajemy elementu wody. proste… prawie jak drut).

taki jest Czwartek… Bogactwem obdarowany, ale aby mógł uaktywnić energię bogactwa, potrzebuje siły, autorytetu.

Linkiem do tego rodzaju energii jest dzisiaj element drewna i kolor zielony, zarówno o polaryzacji yin – jasny, jak i yang – intensywniejszy. Bez siły wewnętrznej, nawet jak trafi się przypadkowe bogactwo… traci się.

Siła wewnętrzna to rozsądek i klarowne myślenie. Te cechy kumulują autorytet… Czwartek jest z usposobienia wesoły, z łatwością zbiera plony finansowe…,, ma więcej szczęścia jak rozumu”. Oczywiście w przenośni, ale faktem jest, że warto świadomie użyć dzisiaj kolor biały, szary, srebrny, chcąc zwiększyć kreatywne myślenie.  

Element metal, reprezentowany wymienionymi kolorami (biel, szarości i srebrny) – linkuje do uaktywnienia wrodzonej inteligencji.   Wibracji tej nie ma wystarczająco… uzupełniamy.

Kluczową rolę grają dzisiaj kolory- Zielony- link do wewnętrznej siły. Biały – link do Inteligencji. Nie ma ich wystarczająco na poziomie energetycznym dnia – są korzystne do użycia.

Ale… według twojej woli się stanie. Każdy w momencie urodzenia wnosi swoje elementy i z tym związane większe czy mniejsze zapotrzebowanie na dany kolor.

Dla Pań – na urocze spotkanie poleciłabym kolor zielony lub beż – (dodatkowo do tego, w czym same czują się dobrze).  Dla Panów korzystnym kolorem jest dzisiaj granat i niebieski.

Translate »