Poniedziałek 26 lutego Roku Pańskiego 2018.  Co mu w duszy piszczy. 

Dzisiejszy dzień oferuje sporą dawkę energii wyzwalającą wewnętrzną siłę. Chęć zaistnienia i zaakcentowania siebie. Ja tu jestem! Energia ta jest wyzwalana dzięki dominującej energii ziemskiej, Ale, aby uaktywnić tę moc wewnętrzną,  Poniedziałek potrzebuje  jednego, mianowicie przytulenia w postaci … elementu wody – dawki miłości – cierpliwości i wysłuchania.

Element woda i kolory ją reprezentujące – niebieski- granat i czerń są kolorami linkującymi do energii pomyślności. Są kolorami energii kumulującej powodzenie dzisiejszego dnia.  

Jeżeli kreatywne myślenie jest dzisiaj na czasie … swoją drogą zawsze jest na czasie …   ktoś więcej czy szczególniej potrzebuje twórczej pracy umysłu,  to linkiem do tego (na poziomie energetycznym) jest element metal i kolory z nim związane… biały, srebrny.

Element metal jest dzisiejszego Poniedziałku linkiem do wewnętrznej Inteligencji!

Dwa bardziej korzystne kolory dzisiejszego dnia to granat i biel (srebrny).  Ociupinka ostrego różu też mile widziana. Na poziomie energetycznym link do pomocnych ludzi dzisiejszego dnia.

A na ewentualną randkę ubierz się dzisiaj na … (zielono Zalecany Paniom). Jeśli nie czujesz się dobrze w tym kolorze, to udawaj zieloną… Graj naiwną (oni to lubią, i tak jesteś mądrzejsza od niego)!  .

Kolor biały jest doskonały.

Kolor biały jest doskonały, ma wszystko, co do szczęścia potrzeba… zawiera w sobie całą gamę barw.

Na planie Ba qua (układ świata w systemie wschodniej kosmologii) kolor biały znajduje się na  Zachodzie i Północnym- Zachódzie.

Zachód – to miejsce najmłodszej  córki – Tui. To jezioro i organ usta. Biel symbolizuje młodość, umiejętność wysławiania się, pozyskiwania uznania i satysfakcji w tenże sposób.

Północny Zachód to miejsce ojca – Chien. To  symbol bezgranicznej przestrzeni, powietrza. To Płuca (organ obdarowujący odwagą). Kolor biały i srebrny (oba są przejawami elementu metal) są linkiem do  Protektora, Opiekuna, Pana Boga. Siły protekcyjnej.

Po kolor biały, srebrny, popielaty –  mogą sięgać ci, którzy czują się osamotnieni i  potrzebują wsparcie ,, spoza”.  Miłości nieuwarunkowanej. Nie coś za coś, ale za sam fakt, że istniejesz.  Cicho płynące wsparcie spoza maksymalizuje naszą odwagę.

Kolor biały to światło…światło miłości.  Mantra generująca wibrację tego uczucia.

Translate »