Randka z dniem

Piątek  2 lutego.  Polaryzacja dnia – to ukierunkowanie bardziej na myślenie. Więcej się dzieje w świecie wewnętrznym… Pragnienia dochodzą do głosu. 

Dzień doskonały na myślenie…. pozytywne!  Na rozwiązanie aktualnie nurtujących zagadnień. Na sięgnięcie do dalszej przyszłości i rozpisanie, co sobie życzymy.  Wszystko się dzisiaj wydaje łatwiejsze do zrealizowania. Jest łatwiejsze!!!(Wszystko co pragniemy, jest możliwe do osiągnięcia, tylko ustawmy to na honorowym miejscu),

Na poziomie energetycznym pierwiastek wspierający pozytywne myślenie dominuje.  Ale nie tylko myślenie… także fazę manifestacyjną, kiedy życzenia są odczuwalne na planie materialnym.  

Linkiem do niego … radosnego wsparcia, wiary… ja potrafię -są  kolory granat i niebieski. Kto sobie chce dodać tejże energii, może z ich mocy skorzystać.  

Dzień na wyrobienie w umyśle ścieżek – zapisów wiary w siebie, w to, że to co pomyślimy, potrafimy zrealizować. Te głębsze zapisy – inaczej mówiąc kodowanie w umyśle –  to bardzo istotny proces wypracowania na stale odpowiednich – zawsze wspierających szablonów myślowych.  

Dzisiejszego Piątku linkiem do energii bogactwa jest brąz, beż i  kolor żółty, ale także pomarańczowy.  Linkiem do pomocnych ludzi – fajnych relacji międzyludzkich – granat i intensywny niebieski.  

Gdyby ktoś miał dzisiaj zapotrzebowanie na intensywną czerwień, magenta, róż – to jak najbardziej…

 

 

 

Translate »