Niedziela 25 czerwca 

Polaryzacja niedzieli jest równie optymalna jak soboty.  50% yang & 50% yin.

Balans energetyczny pierwiastka męskiego i żeńskiego wywiera  pozytywny wpływ na reakcje emocjonalne (na indywidualne e-DNA).

Niedziela może zaśpiewać, zielono mi.  Nasycona elementem drewna  (którego nie było od paru dni) może poszczycić się siłą ekspandującą..

Ma umysł otwarty na NOWE. Dodatkowo otoczona jest ludźmi jej przychylnymi i… uwaga – ma stałe źródło płynącej energii, dającej jej wsparcie. To czyni ją ufną i nie bojącą się podejmować radykalnie zmieniających sytuację życiową decyzji….

Energia kumulująca przychylność ludzi i stabilność finansową ,i uczuciową  związaną ze wsparciem jest udziałem dzisiejszego dnia.

W przeniesieniu na relacje międzyludzkie Niedziela  to doskonały dzień na spotkania dotyczące planów długoterminowych, na spotkanie z wpływową osobą.

Ale nie tylko…  energetyczny (dynamicznie wzrastający) charakteru  Niedzieli pozwala przekroczyć łatwiej i szybciej standartowe myślenie. Warto dzisiaj zastanowić się…  pomedytować nad nowymi drogami życiowymi. Nad sprawami zawodowymi, prywatnymi…

Linkiem uskrzydlającym myślenie dzisiejszego dnia w materii zmian jest energia bieli. Kolor biały, srebrny i złoty.  Kolory te są dla dzisiejszego dnia kolorami autorytetu, pozycji.  Niezachwianej wiary w siebie.  Nie proście… wymagajcie!  

Kolorem korzystnym dla Pań jest srebrny, popiel i szary – generują one dzisiaj szacunek i… głębsze uczucia.

Brąz we wszystkich odcieniach i kolor żółty są kolorami bogactwa dzisiejszego dnia. Urodzeni z cyfrą 8 i 9 na końcu roku nie potrzebują ich zastosować, chyba że w nich gustują….

Niedziela jest szczęśliwym dniem zapoczątkowującym NOWE…

Przekaz… Jedzcie dzisiaj jabłka czerwone, a jutro czerwone i zielone (lub zielono – żółte)

 

 

 

 

  

Translate »