jak magnes przyciągaj!

€… a jak będziesz drzwi otwierała… to będziesz każdorazowo pieniądze do domu wpuszczała…

€… żebyś stale  je przy sobie w głowie miała… miał…

€… na swoim końcie piękną sumę widziała… widział…

€… jak będziesz oczy  zamykała, to płynącą do ciebie wodę będziesz wizualizowała…wizualizował…

Pieniądze to energia, która nakręca życie i która jest nieodzowna  we współczesnym świecie. Budzą namiętność na równi z seksem…  Pieniądze są jak woda… płyną…Są przejawem magnetycznej siły i  albo ty masz olbrzymią dawkę magnetyzmu i przyciągniesz je do siebie, albo pozostaną po drugiej stronie. I tak wszyscy za nimi gonią… Przyciągają… przeciągają… grają…

Potrzebujemy je, bo dzięki energii pieniądza  możemy mieć w świecie materialnym prawie wszystko, co sobie zażyczymy… Ofiarują wolność, dają poczucie niezależności. Wolność wyboru miejsca do życia i ludzi, których towarzystwo nam odpowiada. Pieniądze to możliwość podróżowania… Kiedy chcę (uwzględniając terminy biznesowe) i dokąd chcę! Bez tej płynącej energii stoimy w miejscu.  Inną rzeczą jest, że zarabianie pieniędzy może być fascynującym zajęciem, jeżeli powiązane jest z tam, co lubimy robić.  W ilu jednak procentach dzieje się tak…  Sztuka jednak polega na tym, aby tak właśnie się stało. Praca to przyjemność!

Ci, którzy mają pieniędzy pod dostatkiem, nawet nie zastanawiają się, jak to się dzieje, że płyną do nich. Jest to dla coś najnormalniejszego… Jedni odziedziczyli fortuny, a inni pracują i też dorabiają się fortun. Po prostu lubią zarabiać pieniądze. Pieniądze ich lkochają I vice versa – oni kochają pieniądze! Doskonałe połączenie energetyczne…(ludzie pływający w pieniądzach mają energię bogactwa i siły wpisane w kod urodzeniowy). Obopólna miłość!

Najwięcej nad wydawaniem pieniędzy zastanawiają się ci, którzy mają  ich za mało – w ich pojęciu albo mają ich w wystarczającym zakresie, ale chcą koniecznie przytrzymać. Kierują się lękiem, że braknie. (Ciekawe, że coraz częściej zajmuje się ludzi oszczędzaniem, a nie szukaniem sposobów większego zarabiania, a tym samym też szybszego wydawania. Z przyjemnością!). To ewentualnie kupić (decyduje cena – niska), tego nie, a na tym zaoszczędzić. Nie jest to dobry moment, bowiem blokują przypływ pieniądza do siebie… Jest to myślenie z dołu…, chyba, że o to chodzi, aby ludzi zastraszyć i pozbawić patrzenia w górę, otwarcia się na bezgraniczne bogactwo świata.

Aby  rozruszać koło fortuny trzeba z radością nauczyć się pieniądze wydawać. Jeżeli ich jeszcze w tym momencie nie posiadasz, to rozpocznij systematyczne przestawianie się na bogactwo i na ich wydawanie w głowie – na  energetycznym planie niematerialnym.

W tych zakresach energetycznych wszystko jest możliwe – także dla ciebie osiągniecie wysokiego statusu finansowego! Jak to zrobić krok za krokiem, cdn

Translate »