Czas, który teoretycznie nie istnieje, a który stale posługujemy się do precyzowania segmentów przestrzennych –  to ważny albo i najważniejszy faktor w procesie manifestowania bogactwa. Czasami jest to dokładnie tylko ten moment, na zrobienie interesu, na realizację tej ideii, bowiem następnego dnia jest już za późno…pociąg odjechał.  Warto mieć świadomość korzyści płynącej z szybkiego reagowania na sprzyjające okoliczności; intuicyjnego wychwytania momentów nacechowanych energią sukcesu finasowego.

To nacechowanie energią bogactwa oznacza w świecie kwantów (w sferze przed manifestacyjnej), że  w danym przedziale czasowym  i w danym miejscu istnieje szczególnie intensywny przepływ energii bogactwa. Trzeba mieć jednak tego świadomość i wiedzieć gdzie i kiedy.

Statystycznie patrząc, ci którzy dynamicznie działają (są tyranami pracy, która sprawia im frajdą) i próbują każdej nadarzającej się sytuacji, mają największe szanse na sukces finansowy. Przy którymś razie trafiają w energię bogactwa… Ich wewnętrzny ogień Yang w sprzyjającym czasie łączy się z Yin pieniądza. Pieniądze manifestują się w życiu.

Jako że pieniądz jest przedmiotem pożądania i w myśl wszelkich tradycji religijnych, jest rzeczą naturalną…bycie bogatym… pieniądze pływają wokół ciebie, tylko je sprytnie wyłapuj… tylko wiedz gdzie i kiedy!

Niżej na wykresie obrazuję właśnie  – to gdzie jest wysokie natężenie energii bogactwa i kiedy – w 2016 i 2017 roku i w jakim zakresie geograficznym. Miejsca pod wpływem energii bogatwa oznaczone są liczbami  8   1   6.

2016                                           2017

Południe                              Południe

1     6    8                           9     5     7

9     2      4                          8     1     3

5     7     3                          4      6      2

Północ                                   Północ

przyjrzyj się uważnie mapie na 2016 i na 2017 , są odmienne. Co roku energia bogactwa płynie z innego kierunku geograficznego. Porównaj z mapą domu, firmy. biura. Jak już masz świadomość, gdzie na planie twego domu, firmy gości energia bogactwa – nanieś te liczby na plan ,

cdn

Translate »