róż i brzoskwiniowy kolorem siły... miłości

Kwiat Oleńki  (urodzonej 19.01.1995..).

energetyczny kwiat 19.01.1995

Oleńka

Oleńka   –  ta kobieta wszystko ma, co do szczęścia potrzebuje.

Jej wrodzona energia (wewnętrzna biochemia) jest pięknie zróżnicowana i zbalansowana.  Kwiat Urodzeniowy Oleńki jest przepiękny …. wielobarwny.  Ale przy całym tym kolorycie Oleńka jest skierowana do środka… czasem zamknięta. Wychodzi do świata, gdy chce.

Oleńko Twoim kolorem siły…i jednocześnie miłości jest czerwień, delikatny róż i brzoskwiniowy. Urodzona w roku drewna możesz nie mieć w ogóle ochoty na czerwień – ale są, jak wyżej wspomniałam różne jej delikatne przejawy. Kieruj się intuicją w doborze tych farb… bo na przykład wyższym przejawem czerwieni jest również fiolet..  Sięgaj po te kolory, gdy będziesz potrzebowała się  wzmocnić mentalnie i emocjonalnie – dowartościować.

 

Gdy kobieta kocha to szczęście kobiety, Gdy jest kochana – to wielkość kobiety. (Mężczyźni kochają  wbrew pozorom silne kobiety) Wybieraj tę drugą alternatywę… dodawaj sobie siły… kolorami cię dogrzewającymi są ..jak wyżej.

Oleńko Twoim kolorem bogactwa – sukcesu, kariery zawodowej – jest element drewna – reprezentowany przez kolory: zieleń i ładne odcienie brązu.  Podobnie kieruj się intuicją w doborze tych farb, ich odcieni.

Bogactwo masz wpisane w kod urodzenia. Poniżej umieściłam twój kwiat urodzeniowy na tle zielonym… twoim kolorze bogactwa….

jeszcze jedno… w bieżącym roku potrzebujesz więcej granatu..i  ładnego, według ciebie niebieskiego, doda Ci to cierpliwości i wewnętrznego spokoju.

 

Translate »