dystans.

dystansuj się … jak byś przez telefon rozmawiała i w chłodnej – fantastycznej wodzie stała.

fantastyczne sytuacje życiowe.

Życie niesie  ze sobą  fantastyczne  sytuacje życiowe i te  mniej fantastyczne, które wymagają  przepracowania.

Sposób indywidualnego reagowania na te mniej fantastyczne związany jest ściśle z poczuciem własnej wartości. Jeśli masz wysokie, to dystansujesz się od otaczających cię okoliczności,  a tym samym zachowujesz większy spokój, co automatycznie stwarza większą szansę na podjęcie właściwej decyzji. Nie z pozycji emocje a z poziomu racjonalnego myślenia.

Sytuacje są, jakie są. I tak ich nie zmienisz od razu. Dlatego jakkolwiek by cię nie zanegowano, zwątpiono w ciebie, pamiętaj – Nosek do góry… Ceń się! Ceń się! Ceń się! Wyryczeć możesz się, ale jak jesteś sama.. Płacz to bardzo dobra leczniczo – upiększająca terapia, dzięki której oczy stają się jeszcze piękniejsze, a ciało i dusza lżejsze!

Bo o to chodzi… Wiesz – Łzy to diamenty (nie pokazuj je nikomu)… rozjaśniają… uśmiech wyzwalają!

Jeśli potrzebujesz w tym momencie takiej terapii… to jak najbardziej… zroś oczka wodą! Ale, uwierz…wszystko jest proste, łatwe i  dla ciebie osiągalne!  I tę sytuację możesz przekształcisz z sukcesem dla siebie.  Po czasie rozczulania przychodzi czas wymagania dla siebie… powiedziałabym nawet czas żądania!

W różnych momentach  wysuwają się na plan pierwszy odmienne tematy.  I tak jeżeli ci czegoś brakuje, jest ci coś odbierane, na przykład ktoś stale dzień po dniu odbiera ci pewność siebie…krytykuje,  co wywołuje u ciebie  stres, …. uzupełniaj ten brak na poziomie mentalnym – myślowym. Przesyłaj informacje przekształcające obecną sytuację. Sugeruj, wymagaj i żądaj…

doceniona, doceniony.

W różnych momentach  wysuwają się na plan pierwszy odmienne tematy.

I tak jeżeli ci czegoś brakuje, jest ci coś odbierane, na przykład ktoś stale dzień po dniu odbiera ci pewność siebie…krytykuje,  co wywołuje u ciebie  stres, …. uzupełniaj ten brak na poziomie mentalnym – myślowym. Przesyłaj informacje przekształcające obecną sytuację. Sugeruj, wymagaj i żądaj…

Może brakuje ci uczucia  docenienia…  myśl sobie (co będziesz myślała, to będziesz miała!), Jestem ceniona, jestem ceniona, jestem ceniona. Czy.. . nie życzę sobie być krytykowana, krytykowany.

Powtarzaj to mentalnie parokrotnie w ciągu dnia w miejscu pracy – jeżeli tu czujesz się pomijana, niedowartościowana (inni za ciebie zbierają pochwały).

po prostu powtarzaj.

Konsekwentnie powtarzaj, bowiem wtedy twoja silna sugestia myślowa i z nią powstały coraz  wyraźniejszy obraz,  będzie docierał do świadomości współpracowników.

Sama się zdziwisz, jak skuteczna jest to metoda. Współpracownicy czy szef – zacznę cię doceniać a i ty sama –  bardzo istotny punkt – nabierzesz większej pewności  i wiary w siebie.

Jeżeli czujesz się niedoceniana w domu… w związku – stosuj to samo postępowanie. Mentalnie przesyłaj informacje, że wymagasz być docenianą. Wymagam szacunku czy jak wolisz żądam szacunku… za wszystko, co czynię! (dzień po dniu dla swoich najbliższych).

Jeżeli chcesz być kochana, wymagaj, by być kochaną.

Przypadkiem nie proś o uczucia, nie myśl… chcę, żeby mnie pokochał. To nie skutkuje. Nie można zmusić nikogo, by cię pokochał.

Ale jest jedno… ale…  Myśl… Jestem godna twego uczucia. Nie więcej, tylko tyle…Jestem godna twego uczucia.  Mężczyzna powinnien cię szanować, jeżeli tak nie jest, lepiej, by nic z tego nie było…choćby nie wiem, jak bardzo byś na początku z tego powodu cierpiała. On nie jest dla ciebie! Inny, fajniejszy czeka za rogiem… Na przykład w Paryżu…

 

gdy kobieta kocha.

gdy kobieta kocha  – to szczęście kobiety. Gdy jest kochana – to wielkość kobiety.

Nie zawsze można te dwa faktory połączyć.. Wybieraj tę wersję…

.. możesz go zabałamucić, stosując piękne słowa… Ich wymawianie – to tak jak noska pudrowanie…  życia upiększanie. A potem postaw na półkę…

Ceń się,,, od tego zaczęłam i na tym prawie skończę…Gdy kobieta kocha – to szczęście kobiety.  Gdy kobieta jest kochana – to wielkość kobiety – .

Dotyczy to i Panów.

Translate »