W świadomym kreowaniu wydarzeń bardzo istotnym punktem wyjściowym jest wyczucie polaryzacji …pierwiastka męskiego i żeńskiego.  Mieć  świadomość przechodzenia jednego stanu w drugi. Doceniać rangę tej siły kreacyjnej.

Balans polaryzacyjny głównych sił kreacyjnych –  yang i yin – przynosi manifestowanie się na poziomie fizycznym pożądanych efektów.

Każdy z nas w momencie urodzenia wnosi  określony potencjał polaryzacyjny. Jedni bardziej dynamiczni – mają przewagą pierwiastka Yang. Inni z  przewagą pierwiastka Yin  –  są bardziej pasywni.

Każdy dzień wykazuje odmienną polaryzację przewodnią. Są dni z dominującą energią Yang – dynamiczną. Człowiek z natury dynamiczny w połączeniu z takim potencjałem dnia może być bardziej poddatny na stres. Dominować będą u niego reakcje uczuciowe. Jeżeli dany  osoba urodziła się z dominującą energią Yin- pasywną, tego dnia będzie lepiej funkcjonowała, ponieważ  będzie wspierana przez polaryzację dnia.

Przy informacjach o energetycznych uwarunkowaniach dnia…. kolorach dnia podaję na początku polaryzację dnia. Proszę zwrócić na to uwagę i uwzględnić…

Stale w ciągu dnia balansujemy między polaryzacją pozytywną i negatywną. Między gorącem a zimnem… w świecie uczuć.

Piątek 16 czerwca 

Stale w ciągu dnia balansujemy między polaryzacją pozytywną i negatywną. Między gorącem a zimnem… także, a może przed wszystkim…w świecie uczuć.

Dzisiaj 16 czerwca – Piątek – przeważa polaryzacja Yang….aż 80 procent. 

Dzień dominacji uczuć… emocji. Dużo się dzieje… Wiele ruchu, spotkań, rozmów.

Bardziej dynamicznie z natury osoby  powinny uwzględnić tę dynamikę dnia i… dystansować się – czyli kontrolować i ze  spokojem realizować cele…życzenia.

Ale dynamika to także radość i uśmiech.  I te cechy będą dzisiaj dostrzegalne.  Dzień radosnych wyznań. Czas na sympatyczne prywatne spotkanie.

Dzisiejszy Piątek ma wszystkie  elementy kreacyjne – kolory!!! jest wielobarwny. Ma także element drewna – kolor zielony, którego od paru dni brakowało. Wewnętrzne – Ja – Piątku to drewna. Energia wzrostu….

Kolorem bogactwa jest dzisiaj żółty, brązowy. Medytacja na czakrze trzeciej – skoncentrowanie się na splocie słonecznym bardzo zalecane. Kolorem autorytetu, pozycji społecznej jest dzisiaj element metal – reprezentowany kolorem białym i … srebrnym.

 

Translate »