Jaki jest ten dzień…

Jaki jest… jaka jest.  Stawiane są pytania.

Ostatnio zapytano mnie…

Jacy są Szwajcarzy, ci … tubylcy z krwi … bo przecież mamy to do czynienia z różnymi narodowościami. Plus duży procent turystów nie tylko z Europy, ale z innych kontynentów. Szczególnie ma się do czynienia z obcokrajowcami spacerując po Interlaken, Genewie, Zurychu… po większych miasteczkach szwajcarskich. Ale i przebywając w kurortach… Gstaad.

Wracjąc do pytania – ale jacy są Szwajcarzy…

moja odpowiedź… jestem na duchowym etapie nieoceniania. Opiniowanie – to kategoryzowanie. Jacy są Szwajcarzy – super, szczególnie, że przyjeżdżający tu, nakręcają im koniunkturę.  Uśmiechają się, są przemili. Szwajcaria to daleko rozwinięty kapitalizm – hard.

I tacy są ludzie.tu żyjący z pokolenia na pokolenie, hard. Twardzi – co jest komplementem, bowiem przystosowali się do nierozpieszczającej ich przyrody..

Są tacy… są …. najczęściej ludzie są tacy, na jakich dopuścimy by byli…. w zetknięciu z nami.

Czy Szwajcarzy są otwarci na innych …  Tak naprawdę każdy –  bez względu na narodowość – jest otwarty na innych, jeżeli widzi korzyści … jakkolwiek pojęte .. duchowe, uczuciowe czy materialne.

Wyzwanie dla ludzkości… przepracowanie tego zagadnienie.. Pozbycia się oczekiwań.

W materii kategoryzowania… jacy są …ci czy tamci (dusza słowiańska, germańska czy rosyjska, czy europejska czy azjatycka…).. To ono.doprowadza do daleko posuniętego czucia się innym… najczęściej lepszym. No pewnie… ja to jestem lepszy, bo.,,, Rodziny, kraje, kontynenty, systemy polityczne… programowanie ludzi. To do  niczego dobrego nie doprowadza. To po co!

Myślę, że Pan Bóg – siła twórcza –  dobro Najwyższe potrzebuje więcej niż więcej wsparcia od ludzi… Dobrego myślenia. Mądrego myślenia. Rozsądku i akceptacji. Wszyscy są tacy sami….

Ale realizują się na innych zakresach frekwencyjnych… Im wyższe frekwencje – tym większy dostęp do mądrości wszechświata.

Dlatego, o czym pisałam parokrotnie – świat potrzebuje wyciszenia…

Tytuł tekstu nawiązujący do randki z dniem – – Jaki jest ten dzień.

Słuchajcie – pisząc o dniu, daję właśnie typ – jaka frekwencja jest korzystna, by uaktywnić.to. co najwspanialsze w nas… by nie oceniać, a działać, by mieć rozkosz z tego, co robimy, by nie zapychać się substytutami szczęścia (kolejny  zakup).. By przywołać szczęście od środka, by je poczuć… by było to uczucie przy nas w momencie wykonywania pracy… czynności. W tym kontekście – ci co mają sukces finansowy… mają go, bo to co tworzą, jest ich pasją… oddają się temu z całym zaangażowaniem,,, są skupieni i konsekwentni.  Jest to doskonały sposób na życie … trafienie w powołanie…

Podają szczęśliwe kolory, by  natchnąć do działania, by cenić siebie.  By otworzyć rano oczęta i … zawyć z radości istnienia. I tak trzymajmy… byle by nie za głośno zakrzyczeć, by nie pobudzić okolicy:).

By wiedzieć, kto.. nas oczekuje. Każdy dzień jest jak istota ludzka…. Jest cudny.

Jest taki….na jaki dopuścimy by był… w zetknięciu z nami.

Translate »