Hashimoto nie bierze się znikąd. Organizm sam siebie nie atakuje!

 

Ktoś kto dostał diagnozę  Hashimoto, dowiaduje się,  że jest to choroba autoimmunologiczna, że prawdę mówiąc, nie wiadomo do końca skąd się bierze i  że na obecny san medycyny – jest nieuleczalna.

To jest początek spotkania z tą japońszczyzną. Czujecie się tak, jakby w ciągłym lekkim albo większym stanie grypowym  i zostajecie najczęściej same z tym tematem. Bo załatwieniem sprawy nie jest wypisanie kolejnego (może ten poprawi samopoczucie i przywróci chęć życia) leku na tarczycę i ustawianie dawki, zacząwszy od 50. a może 80, a może 100 L Tyroksyny. Nie jest lepiej… I tak kolejna wizyta. Wracasz do domu i zostajesz sama z nierozwiązanym zagadnieniem. Ze złudzeniami. Odczuwasz zmęczenie.

stworzony jesteś, by cieszyć się doskonałym zdrowiem!

Stop, stworzony jesteś, by cieszyć się doskonałym zdrowiem! I z tym sobie poradzisz.

Choroba z autoagresji oznacza, że nasz system immunologiczny funkcjonuje niepoprawnie, że znajduje się w stanie stałego, w pewnym sensie pobudzenia. Walki. Doprowadza to do jego nad aktywności reagowania na czynniki wewnętrzne i zewnętrzne. Niedopuszczalne jest, aby  pacjentowi, któremu postawiona jest diagnoza Hashimoto, nie wykonano badań bakteriologicznych i wirusowych. Zamiast szukania przyczyny nieprawidłowej pracy organizmu, słyszysz, tego się nie leczy. Pewnie są to uwarunkowania genetyczne. Masz najlepiej zaakceptować diagnozę i stać się niewolnicą farmacji.

Po pierwsze – Hashimoto nie bierze się znikąd. Wywołują go przede wszystkim zakażenie wirusowe i bakteryjne.

Piszę o tym,  bo jeżeli i Tobie postawiona jest diagnoza Hashimoto, to nie trać czasu i jak najprędzej przebadaj się na wirusy i bakteria. Dowiesz się, z czym masz walczyć.

Po drugie – jest uleczalne, ale wymaga cierpliwości i dyscypliny w ukierunkowanym jedzeniu. Jedzenie jest medycyną!

Jeżeli przy Hashimoto, usuniemy bakterię czy wirusa,  wywołujące stan zapalny,  mamy dużą szansę na przywrócenie systemowi immunologicznemu prawidłowego funkcjonowania. Zmniejszania się z miesiąca na miesiąc poziomu przeciwciał TPO.  W momencie usuwania przyczyny wywołującej niedomagania organizmu, wychodzimy na prostą prowadzącą do pełni zdrowia.  Organizm uczy się na nowo, na zdrowych zasadach funkcjonować. Przywracana jest  mu naturalna homeostaza biochemiczna.

Po trzecie -ważny jest aspekt psychologiczny, Wyzwolenie woli przeciwstawienia się. 

Koduj – stworzony jestem, by cieszyć się doskonałym zdrowiem! 

Wesprzesz w ten sposób swoją podświadomość i zachęcisz do wytwarzania  w organizmie hormonów przeciwzapalnych, będących najlepszą medycyną naturalną.

 

Translate »