Hashimoto jest uleczalne!

Hashimoto nie bierze się znikąd (w nomenkleaturze lekarskiej – o nieznanej etiologii),  wywołują go przede wszystkim zakażenie bakteryjne, jak również wirusowe.  I dobrze podjęte leczenie przyczyny, wywołującej dysfunkcję systemu autoimmunologicznego, przywraca jego prawidłowe działanie. Naturalnie, lepiej jest szybciej działać w kierunku przeprowadzenia wszelkich możliwych badań, celem ustalenia rodzaju zakażenia organizmu- ustalenia wroga , z którym każdego dnia nasz organizm walczy i nie może sobie poradzić. Ustalenie bakterii, wirusa plus mądry program regeneracyjny, prowadzi do wyleczenia z Hashimoto i z innych chorób z autoagresji.  Punktem wyjściowym do podjęcia właściwego postępowania w kierunku wyzdrowienia jest ustalenie wroga – wywołującego stały stan zapalny organizmu. 

Jeżeli lekarze wciskają ci kit, że nie wiadomo skąd bierze się Hashimoto –  to popatrz, jakie wirusy i bakterie między innymi mogą ją wywołać.

Epstein Barr Wirus – wirus najczęściej spotykany a wywołujący mononucleosis, chorobę pocałunków

Helicobacter pylori – wirus umiejscowiony w żołądku

Yersinina Enterocolitica  – bakteria  określana jako odzwierzęca. Można się nią równieź zarazić konsumując na przykład pijąc sok czy jedząc ostrygi. 

Herpes 1…8. każdy z tych wirusów inaczej dezorganizuje pracę organizmu. Herpes 6 – wywołuje symptomy neurologiczne.(Warto ustalić, czy któryś z tych jest naszym udziałem). Poznać wroga to droga do zdrowia!

Hepatitis Cteoretycznie atakuje wątrobę, ale ustalono, że bakteria potrafi dotrzec do tarczycy…i ją demolować. 

Gronkowiec zlocisty  – zdarza się, że po wyłeczeniu organizm zaczyna produkować przeciwciała. 

Choroba autoimmunologiczna to stan podwyższonej reakcji systemu immunologicznego na stan zapalny. Konieczne postępowanie to ustaleniu bakterii czy wirusa powodujących ten stan  stałego drażnienia organizmu…i podjęcie kuracji leczącej. Już po pozbyciu się sprawcy stanu zapalnego – antybiotykoterapia czy leczenie metodami naturalnymi – Stres związany ze stanem zapalnym organizmu osłabia  dodatkowo system immunologiczny. Dlatego organizm potrzebuje czasu do wrócenia do normalności. Do wyciszenia nadaktywnej reakcji grasicy

Życzę cierpliwości i sukcesu w powrocie do pełni zdrowia!  Zdystansownia od spraw dnia codziennego…. wyciszenia wewnętrznego.


Informacje podane przeze mnie mają charakter wyłącznie edukacyjno – informacyjny,.

 

 

 

Translate »