Spotkanie z czwartkiem…

Czwartek 25 maja  jest dobrym dniem na spotkania – i to zarówno  prywatne,  jaki i zawodowe. Dominujący element wody stwarza na poziomie energetycznym tendencję do zwiększonej chęci wyrażania się. Może się zdarzyć, że będzie więcej mówiących jak słuchających. Każdy będzie jak woda, podążał w swoim kierunku…

Dodanie elementu ziemskiego… koloru żółtego, beżowego uczyni  rozmowy przyjemnie i bardziej produktywne, jeśli chodzi o sferę zawodową. W sferze prywatnej urodzeni z 6, 7 na końcu roku mają większe szanse nie być zdominowanym przez partnera.

Dla Panów kolorem sukcesu – kariery zawodowej jest dzisiaj czerwień. Intensywna czerwień.  Krawat w tym kolorze jak najbardziej jest godnym polecenia,  Natomiast autorytetu i wiarygodności w  rozmowach  biznesowych doda pasek w kolorze czekoladowym.

Przy tym dominującym elemencie  wodnym dzisiejszego dnia,  Panie mają szczególną okazję zwrócić na siebie uwagę, ubierając się w kolor …ładny czekoladowy czy brzoskwiniowy. Frekwencje tych kolorów przyciągają Paniom upragnione oczy…. uczucia… ( najlepsza czekolada nie zastąpi uczucia bycia kochaną i pożądaną. Gdybyśmy wszystkie w miłości szczęśliwe były… produkcja słodyczy spadła by do minimum).  

Morele, brzoskwinie bardzo polecane… Wibracje tych kolorów są odczuwalne w osobowości je jedzących…

Kolory to światło…  a światło to życie.  Takie kolory ma czwartek …

 

 

 

 

Translate »