cichutko tak do niej zwróciła:

…jak postawisz gorącą wodę przed sobą… to dobrze, abyś nad nią znak krzyża zrobiła i następnie cichutko tak do niej zwróciła:  Lubię wodę pić…

woda zapisem cyklu ewolucyjnego wszechświata.

woda…

Płynąca woda jest niesamowita… szumi, mieni się, przywołuje, przemawia; jest skarbnicą zapisu cyklu ewolucyjnego wszechświata. Przypomina żyjący organizm… była, jest i będzie…  Jestem pod wrażeniem wody w Zurychu. W kategoriach ludzkich cech powiedziałabym, że jest ona bardzo inteligentna. Szybka, zwinna. Nie mogłam / mogę przejść obojętnie koło żadnej fontanny w tym mieście. Zagadują mnie, podobnie jak i w Genewie, czy w innym  mieście Szwajcarii, która jest znana z wielu pięknych – pochodzących jeszcze z okresu rzymskich podbojów, fontann. Zatrzymuję się przy każdej… choćby tylko na moment, aby dotknąć, zamoczyć ręce, pochlapać buzię.

Instynktownie stale to czynię. Wybierając się w tę część Europy, cieszę się na spotkanie z wodą. Jeziorami, strumieniami, fontannami. Jeden strumień to nawet zaanektowałam na własność (może Szwajcarzy się nie doliczą). Jest ,,mój”, lubię z nim rozmawiać o każdej porze roku.

A do zdjęć jak się ustawia…ciągle czymś nowym zaskakuje.

a propos Zurychu

A propos Zurychu, miałam nosa….kiedyś wpadła mi w rące książka: The Hidden Messages in Water pana Masaru Emoto, japońskiego naukowca, badającego właściwości wody także w Zurychu. Fotografowane krople wody zuryskiej układały się w piękne kryształy. Autor określił ją mianem mądrej wody…

Opinia ta potwierdziła moje odczucia w tym względzie. Jej siła i mądrość związana jest z górami. Myślę, że woda ta ma właściwości lecznicze. Podobnie jak woda na wyspie Bali, spływająca z wysokich gór. (I pewnie w innych szczególnych miejscach matki Ziemi).

Dlaczego o tym wszystkim piszę.. bo jakże często zajęci innymi sprawami, zapominamy o tym, że jesteśmy częścią natury – także wody i że warto otworzyć się  z powrotem na jej magiczne właściwości. Nie zapominać, że sami w ponad 80  procentach jesteśmy wodą, że stale ją wymieniamy…

rytuał picie wody.

Woda w miastach jest różnej jakości, bowiem zanim dotrze przez rurki do kranu, może czuć się nieźle zmęczona. Pozbawiona siły witalnej. Do jej przebudzenia… a na poziomie energetycznym ułożenia jej w piękne kryształy służą różne metody.

Oto jak obudzić – zwiększyć uzdrawiające właściwości wody celem schudnięcia albo chcąc wspomóc leczenie.

Rytuał pica!  Dodatek do Złotej Reguły 3 razy

  • jak postawisz gorącą wodę przed sobą… to dobrze, abyś nad nią znak krzyża zrobiła
  • następnie cichutko tak się do niej zwróciła:  Lubię wodę pić…
  • następnie łyżeczką trzykrotnie w prawo ją poruszyła – lekki wir zrobiła…
  • a  jak będziesz nią już ciało powoli  nasączała, to będziesz sobie tak myślała…

mądrość wody

.. każda komórka mojego ciała  znakomicie jest wodą ( z tłuszczyku) oczyszczana, rewitalizowana. Szczupleję…Szczupleję…Szczupleję…Szczupleję…Szczupleję…Szczupleję…Szczupleję…

… każda komórka mojego ciała dzięki inteligencji wody jest uzdrawiana. Po trzy kropelki sobie wodę  piłam i w ten sposób się wyleczyłam! Jestem zdrowa!

(używam słowo – rytuał – w znaczeniu świadomego uświęconego postępowania)

Na zakończenie chcę jeszcze dodać… zwróć baczniejszą uwagę na wodę w twoim miejscu zamieszkania… pewnie i tu znajdziesz wodę o szczególnych właściwościach.

….

Translate »