Kolory są przejawem Boskości.

Doskonały dzień na ambitne zamierzenia.

Co decydujące o sukcesie, uwzględniając trzy faktory – człowiek, miejsce, czas.  Bycie w odpowiednim czasie  w danym miejscu.  (To samo miejsce w innym przedziale czasowym, generuje odmienne wydarzenia). O sukcesie decyduje  ,,trafiony” moment. Tu i teraz ,,Trafiony”  moment gwarantuje szczęście.

Każdy pierwszy dzień miesiąca jest szczególny. Czwartek 1 marca

Dzisiejszy dzień jest przesycony energią ambicji. Tę energię rozprzestrzeniającą się dzisiejszego Czwartku  można sobie wyobrazić  jako iskierki pięknego, błękitnego światła,  wirującego i wznoszącego się do góry.

Zajęci codziennymi sprawami, zapominamy jakże często o ambitniejszych planach czy marzeniach. Warto dzisiaj – 1 marca – powrócić do nich. Dłużej pomyśleć, jak nadać im realności.  Wibracje dnia, sprzyjają tego typu przemyśleniom i działaniom. Tak – działaniom, bowiem potencjał energetyczny dnia jest w 100 procentach dynamiczny i wspiera wszelkie podjęte akcje.

Jak będziesz sobie, gdzieś tam w tłumie siedziała, to wyłącz się na chwilę i otwórz na wirujące błękitne światło. Rozbudź… poczuj w sercu radosne uczucie nieograniczonych możliwości dostępnych dla Ciebie.

Napisałam w tłumie, bowiem dzisiejszy dzień jest dobry do wyjścia do ludzi. Do spotkania się. Jest mniej rywalizacji na poziomie energetycznym, a więcej uczuć przyjaźni.

Dzisiejszy Czwartek jest nie tylko ambitny, ale potrafi osiągnąć, to co chce. Został obdarzony przez naturę dużą dawką siły psychicznej. jeżeli ktoś ma na to zapotrzebowanie, to dobry dzień na udoskonalenie tej cechy charakteru (na uświadomienie wewnętrznej mocy).

Czwartek charakteryzuje się taką kolorystyką… dużo ładnego brązu, radosna zieleń i przepiękny niebieski. Energie reprezentujące tymi kolorami są obecne w wibracjach dnia.

Brąz linkuje – generuje  wewnętrzną siłę,  autorytet, powodzenie finansowe. Zieleń linkuje – generuje inteligencję, kreatywność.

Kolory, które są dzisiaj zalecane, bowiem jest ich  brak we frekwencji Czwartku – to  biały i intensywna czerwień. Także indygo nadal jest bardzo korzystne.

Kolor indygo wzmocni osobowość… wyrazistość i dnia, i...  Kolor biały jest ogólnie dzisiaj bardzo szczęśliwy. A intensywna czerwień jest kolorem powodzenia.

Wybór koloru zależy od osobistego kodu urodzenia. Urodzeni z cyfrą 1 i 0 na końcu daty urodzenia, niekoniecznie potrzebują dzisiaj dodać koloru białego. Proszę się kierować intuicją przy wyborze polecanych kolorów albo zapoznać się ze swoim kodem urodzenia.

A na randkę to dzisiaj dla Pań polecany jest brąz, beż… wyzwolą szacunek.  Do tego można – ale według woli:) usta na lekko czerwono, a oczy na ,,indygowo”, (Na marginesie mówiąc, wcale nie jest łatwo kupić kredkę w kolorze indygo).

Dla Panów korzystna jest dzisiaj intensywna czerwień – i to na polu osobistym, i zawodowym. Doda power.

 

Translate »