Gwiazda fortuny – 8 –  w 2017 roku usadowiła się na Wschodzie. Stale tu jest, wiruje, tańczy i czeka (z utęsknieniem) na to, by się nią zainteresować. Wręcz nie może się doczekać, aby zaistnieć w świecie materialnym. Jej potencjał twórczy jej ogromny. Kondensacja energii  – 8 – jest porównywalna do siły wodospadu Niagara albo namiętnej miłości. Jest niewyczerpalna…

Gwiazda fortuny – 8 – jest bardzo atrakcyjną gwiazdą… pragnie być dostrzeżona. Pożąda zabłyszczeć w pełni – obsypać cię fortuną w formie wygranej, spadku czy doskonałych możliwości zawodowych. Jednak, aby tak się stało, gwiazda potrzebuje – tak jak atrakcyjna kobieta okazania miłości. Uświadomienia sobie jej istnienia!

Fortuna czeka na sygnał przyzwalający… zaproś ją do siebie.

Gwiazda  fortuny nie chce się narzucać, ale że jest towarzyska, to lubi być zapraszana. Często ludzie nie wiedzą, że ona – Fortuna, stoi przed drzwiami i czeka na zaproszenie .. wpuszczenie do środka.  A oni wchodząc do domu, lekko tylko drzwi uchylają ( szansy jej dostać się nie dają) i myślą, że nie mają. Dlatego, jeżeli ty myślisz inaczej i nawet jak jeszcze namacalnie nie masz … to i tak masz, i pragniesz być bardzo bogata (bogaty),  a twoje drzwi wejściowe znajdują się na Wschodzie to już od listopada 2016 i przez cały rok 2017 … jak będziesz drzwi  SZEROKO otwierała (otwierał!to mentalnie  będziesz  pieniądze (gwiazdę fortuny) do domu zapraszała… wpuszczała. 

Proces zapraszania – otwieranie się na zaistnienie Fortuny w życiu  – może wyglądać następująco, (do wyboru):

  • Wyobrażaj sobie jak pieniądze z wigorem do domu wbiegają  i granatowymi lub czarnymi  (nie czerwone) wysokimi obcasami przed oczami ci śmigają.
  • Wyobrażaj sobie jak przez wejściowe strumień wody płynie do domu.   
  • Wyobrażaj  sobie kobietę wchodzącą do domu  z koszem wypełnionym po brzegi pieniędzmi.
  • Wyobrażaj sobie, nawet będąc poza domem … przez króciutki moment…. jak otwierasz drzwi i wpuszczasz Fortunę do domu!
     

Uaktywnij Fortunę.

8-  przesycona jest elementem ziemskim, bardziej charakterystycznym dla kobiet. Tak jak Ty, i każda istota ludzka i ona – Fortuna ma swoje kolory bogactwa, mianowicie kolor granatowy i czarny, oba reprezentujące element wody. To ten element dodaje – 8 – power!  Uaktywnia ją… bez niego ani rusz. (jak byś chciała namalować obraz, mając płótno, a nie mając farb),

Postaw przed wejściem do domu (po lewej stronie) akcent naturalnej wody lub symbol związany z wodą, na przykład połóż przed drzwiami wejściowymi nową wycieraczkę w kolorze granatowym czy czarnym  z napisem WITAJ! 

( Fortuna będzie od razu wiedziała, że jest tu mile oczekiwana – to nie żart!).  

To na zewnątrz… natomiast wewnątrz domu wzmacniająco na Fortunę zadziała umieszczenie cyfry 8 w złotym kolorze na drzwiach lub w pobliżu drzwi i w miarę możliwości przestrzennych – zainstalowanie  lustra (zaliczanego do elementu wody) odbijającego wchodzących do domu – (ale nie na wprost drzwi).  

Fortuna jest tuż, tuż… czuj jak garściami czerpiesz z obfitości wszechświata, co  gwarantuje ci niezależność finansową przekładaną na scenariusz życia pisany według własnych reguł… podróże do dalekich krajów, urlop, kiedy chcesz, zakup tego, co chcesz, wybór miejsca do życia i ludzi.

Pieniądze stwarzają komfort psychiczny w postaci poczucie bezpieczeństwa i nie należy się krępować,  że chce się je mieć. To zdrowy odruch, to zdrowe myślenie!

Pieniądze to rodzaj energii umożliwiającej pełniejszą samorealizację osobistą. Jak każdy rodzaj pozytywnej energii mnożą się, gdy się nimi dzieli… jak miłość! Mając wejście do domu skierowane w kierunku wschodnim, masz naprawdę realne szanse na uaktywnienie FORTUNY- przypływ większej gotówki, a tym samym podzielenia się z innymi.

Jak to działa.

W świecie energii Gwiazda 8 – to skondensowany i bardzo pozytywny potencjał energetyczny. To Boskość przejawiona na poziomie ziemskim i udostępniona ludziom. Zadaniem człowieka ( który w procesie ewolucyjnym opanował umiejętność kreatywnego myślenia), jest stworzenie  Formy Myślowej (Wyobrażenia), dzięki której energia – 8- będzie mogła przejawić się.  (Forma wyobrażeniowa – to wir wciągający i napełniający się energią). W tym kontekście staje się zrozumiałe, jak ważne jest nasze myślenie, jak ważne jest to, co sobie życzymy i wspieranie tego wewnętrznego monologu pozytywnymi emocjami.

Są ludzie, którzy rodzą się z  Fortuną, wpisaną w kod urodzenia, można powiedzieć otrzymali bogactwo z niebios. Funkcjonują oni na zasadzie chodzącego magnesu, przyciągającego dobrobyt bez względu na aspekt czasowy. Niektórzy  rodzą cię z elementem bogactwa, ale nie przejawia się ono w ich życiu. Przyczyna tego leży w braku balansu w kodzie urodzenia.

Czy urodziłeś się z energią bogactwa.  chcesz się dowiedzieć, prześlij datę urodzenia. mail:melissa_wise@ymail.com 

             

 

Translate »