Dzień ma wielobarwną kolorystykę – (tak jak na malowanym obrazie wyżej,) a tym doskonały potencjał energetyczny. Ociupinkę czerwieni i fioletu można by jedynie uwzględnić dla siebie dzisiejszego dnia. Kolory te są linkiem do Inteligencji – logicznego myślenia.

Fantastyczny dzień

Matrix energetyczny –  Środą, 04.10 

Kolory są manifestują dostępnej siły kreacyjnej, Predyspozycje każdego dnia są odmienne.

Barwy dzisiejszego dnia to zieleń, niebieski – oba kolory są podwojone i o polaryzacji yang. Kolory te są prześlicznie intensywne. Zieleń nasyca dzień siłą wzrostu… w każdej dziedzinie. Dzień doskonały na zapoczątkowanie czegoś nowego, na przykład rozpoczęcie projektu,  Dzień dobry na poziomie energetycznym  także na dokonanie radykalnej zmiany. Bez obaw.

Dzień przesycony jest energią wzrastającą. Tą inklinację dnia wspiera silnie  element wody, obecny (reprezentowany przez wibrację koloru niebieskiego) w kodzie dnia.

Wyobraża to sytuację rośliny wspaniale rosnącej, dzięki stałemu źródłu wody…Doskonały dzień na zrodzenie się  nowych idei. Mają one olbrzymie szanse na pomyślną realizację.

Odnośnie nowych projektów zrodzonych dzisiaj.

Środa obdarowana jest  tak  zwanym szczęściem niebiańskim.  Wibracje elementu ziemskiego, a  wyrażone kolorami brąz i beż  generują dzisiejszego dnia pomyślność.  A to znaczy, że wibracje tych kolorów wpływają pozytywnie na wszelkie poczynania, gwarantują szansę na sukces.  

Przekładając energetyczne frekwencje dnia.na obraz, wyglądałby tak. Roślina (nowy pomysł) rosnąca w szybkim tempie, dzięki stałemu źródłu siły, jaką jest woda. Ziemia – to aprobata  z Nieba dla całego projektu. To błogosławieństwo można określić jako mądrą miłość matczyną.

Jeśli chodzi o polaryzację dnia to dominuje pierwiastek żeński, yin – 80 procent. Męski , yang -20 procent.  Tendencja do skierowania do środka… Ale to dobry objaw – kontakt z wewnętrznym światem pomysłów.

Matrix energetyczny dnia. Wibracja czerwieni – link do Inteligencji. Wibracja  brązu, beżu, żółtego  -link do bogactwa, energii powodzenia.  Wibracja niebieskiego, granatu – link do pomocnych ludzi, protektorów. 

fenomen koloru żółtego…

W dawnych Chinach kolor ten był symbolem władzy i zarezerwowany wyłącznie dla cesarzy. Symbolem autorytetu.

Dlaczego to piszę, bo teraz każdy może go nosić, a jednak tak się nie dzieje. Ciekawe, że niewielu lubi ubierać się w stroje w tym kolorze (jeśli ty lubisz, napisz).

Kolor ten jest silnie energetyzując i przy obecnym tempie życia niekoniecznie chcemy się dodatkowo podkręcać,  ale jednocześnie w rozsądnych dawkach – każdy go potrzebuje. Kolor żółty pobudza pracę śledziony i działa przeciwzapalnie. Lepsza praca śledziony to giętkość myślenia.

Jeśli nie lubisz ubierać się w stroje w tym kolorze, to rekompensuj to sobie, dodając żółtego koloru w  wystroju domu i jedząc pokarmy o tym kolorycie… żółte jabłka, żółtko, morele. Plasterek cytryny wrzucony do gorącej wody… Relax.

Translate »