Dla urodzonych w dniu 28, 1, 10 każdego miesiąca roku – numerologia (według szkoły indyjskiej), a dla urodzonych dokładnie 28 pażdziernika – prezent w postaci koloru wspierającego osiągnięcie sukcesu (na podstawie analizy energetycznego kodu urodzeniowego).

Urodzonym… 1, 10, 28 patronuje słońce, a Jedynka jest ich liczbą duchową. Aktywna cyfra obdarza urodzonych z jej wibracjami, chęcią  działania i ciągłego poszukiwania nowych celów i bycia pierwszymi na każdym polu… Patronujące słońce czyni, że mają jasność myślenia i konkretyzowania swych oczekiwań. Jedynki posiadają bardzo mocną osobowość, dominującą – predysponującą do stanowisk szefowskich. (Dobrze na przywódczych stanowiskach się sprawdzają i spełniają).  Podejmowane przez Jedynki decyzje są przemyślane i konsekwentnie realizowane.

Jedynki są bardzo ambitne, a dzięki sukcesom zawodowym osiągają wysoki status finansowy; są honorowe w biznesie i życiu prywatnym. Jednocześnie lubią luksus, który wypracowują sukcesywnie i którym potrafią się dzielić (ofiarowują na przykład – bogate prezenty). 

Jedynki są towarzyskie i szybko nawiązują kontakty towarzyskie, które potrafią przetrwać lata.  W ich przeznaczeniu jest bycie mentorami… wpływają inspirująco na ludzi. To urodzeni mówcy i wizjonerzy przyszłości. Także akcenty duchowe – obok logicznego, jasnego organizowania życia są u nich dostrzegalne… także metafizyka. 

Dla wszystkich urodzonych dzisiaj  – 28 pażdziernika –  serdeczne życzenia i prezent ode mnie…

Twoim kolorem sukcesu / bogactwa – jest kolor biały i srebrny.  Zwiększają one twoją siłę magnetyczną do pieniądza… Dodatkowo… dla mężczyzn urodzonych w tym dniu, kolory te są również kolorami przynoszącymi szczęście nie tylko w interesach, ale i w miłości.  

 

Translate »