Promienie światła natrafiając na materię odbijają się od niej. W zależności od rodzaju chemicznego tejże materii, odbija się więcej lub mniej pierwiastków, manifestujących się w formie barw. Świało i barwy są jednością. Bez światła nie było by barw!  Świało, w zależności od źródła jego pochodzenia, emanuje jedną lub większą  ilością barw. Oko ludzkie dostrzega nie wszystkie. Jest cała gama kolorów niedostępnych dla oka.

Obcując z kolorami doskonalimy umiejętności ich odbierania. Nasycamy szyszynkę ich kolorytem.

Kolorowy zawrót głowy…

Lubimy centra handlowe, bo jest w nich kolorowo.  Taką sama funkcję pełnią kościoły… świece, kwiaty, barwy. I ludzie – wspaniała energia.

Niedziela 1 pażdziernika.  Niedziela jest fantastyczna, ale przemawiając w jej imieniu – prosi o uczucie manifestowane czerwienią w jakiejkolwiek przez Was ulubionej postaci. Pragnie ożywienia jej poziomu energetycznego. Dziewczyna otrzymała od natury czterokrotnie element metal. I jej wewnętrzne -Ja- to metal. Niedziela to – stalowa dam.

Ale ona kobieta- potrzebuje miłości, ciepła i przede wszystkim dużo poczucia humoru. Uwielbia śmiać się….

Śmiech to przywoływanie szczęścia. Doskonały dzień na wyjście do ludzi, do światła. A jeśli w domu – to nastawienie myśl na wesołe, zabawne zdarzenia. Na ustawienie się pozytywnie na nadchodzący tydzień. W poniedziałek to spotka mnie …. to … wspaniałego. A we wtorek – to życzę sobie …. I bardzo się już na to cieszę. I tak dalej….

Czerwień jest dla Niedzieli kolorem generującym autorytet u mężczyzn. Nie będę wam Panie przypominała, że to jest najistotniejsze! Miłość miłością, ale szacunek to sedno!

Gdyby Panowie potrzebowali dzisiaj wzmocnić swój autorytet – to linkiem do energii go manifestującej jest element Drewno. Nieobecny dzisiejszego dnia. Należy dodać go w kolorystyce.

Nieobecna zieleń w wibracjach dnia – to link do bagactwa. Zieleń to rośliny, kwiaty – zwróćmy się świadomie do nich – podziwiajmy ich piękno.

Polaryzacja Niedzieli jest kobieca… dominuje pierwiastek żeński.  Zalecane świadome kontrolowanie emocji przy wyrażaniu się. Kolor niebieski, indygo, fiolet wzmocną dzisiejszego dnia umysł analityczny.

Panowie. bądźcie wyrozumiali, jeżeli Kobieta będzie was do odwiedzenia mola handlowego. Kobieta potrzebuje kolorytu … a z wami to różnie.

 

Translate »