Twoje myśl, pragnienia spotykają się na poziomie energetycznym z wibracjami dnia. I tak jednego dnia łatwiej jest zamanifestować – coś – związane na przykład z umiejętnościami manualnymi, a innego –  intelektualnymi. Energie dni nasycone są proporcjonalnie i jakościowo odmiennymi  wibracjami wspierającymi nasze poczynania manifestacyjne.

Dzień  – jak ty i ja, i jak każda istota ludzka posiada cechy charakterologiczne. Charakter dnia to biochemiczne związki ( kolory) wchodzące w reakcje elektromagnetyczne z twoją energią.  Czasem napotkany dzień szalenie ci pasuje a czasem mniej . Tak jak ludzie. Ale w obu przypadkach dobrze jest mieć orientację, co się po nim  spodziewać. Gdybyś miała spędzić czas z jakąś osobą, to pewnie chciałabyś byś wiedzieć coś więcej,  jaka jest.

(Gdybyś zauważyła, że coś jest nie tak…(w pracy, w związku, nie mając wyboru –  zdana byłabyś na ten kontakt) to korzystając z informacji o swojej energii wrodzonej i danej osoby,  mogłabyś świadomie  próbować uleczyć zaistniałą sytuację na poziomie energetycznym).  Wymaga to wiedzy i praktyki.  Wiedzę krok po kroku zdobywasz codziennie…

 

 

Spokanie z Sobotą, 1 lipca    Przepraszam za pomyłkę w dacie. Naturalnie mamy dzisiaj 1 lipca.  ( Pochłonięta polaryzacjami, elementami,  zapominam o czasie).

Dzisiejsza Sobota jest bardzo kobiecą. Dominująca polaryzacja  energii żeńskiej, 80 procent. do  20 procent- pierwiasteka męskiego.

Jest kobieca, pełna ciepła i chęci do pomagania.  Otoczona przyjaciółmi, rodziną nie narzeka na brak towarzystwa.

Kolory Soboty to rozjaśnione blade brązy. blade róże, blady niebieski i  intensywny kolor niebieski i zieleny.

Intensywna zieleń jest  kolorem jej siły wewnętrznej. Llinkiem do pozycji czy przewodzenia w towarzystwie. Bycia zauważalną.

Intensywny niebieski. także granat –  to linki do generowania energii powodzenia we wszystkich aspektach życiowych.

Dzień takiego trochę wyciszenia, zatopienia się w siebie przy jednoczesnej zdecydowanej chęci do spotkania z drugim człowiekiem . Do wymiany myśli.  Do podzielenia się odbiorem świata. Do stawiania pytań, na które sami nie potrafimy dać odpowiedzi albo je uktrywamy (przed sobą i światem).

Sobota może potrzebować w końcówce dnia koloru czerwonego. Jest to je źródło siły duchowej.

Jakie jest twoje źródło siły duchowej.dowiesz się, ze swojej daty urodzenia.

jeśli chodzi o kolory generujące najgłębsze uczucia to dla Pań jest szczęśliwa zieleń w tym względzie.  Mogą udawać zielone – mężczyźni lubią lekko niedorobione.. Dla Panów natomiast kolor niebieski i granat.

 

 

 

Translate »