sekretyny przyjaciel. Poniedziałek 2.10. Matrix dnia

Polaryzacja dnia jest idealna.

Takie same szanse dla obu pierwotnych sił natury –  50 procent energii męskiej yang – dynamicznej i 50 procent energii żeńskiej yin, pasywnej. Poniedziałek serwuje balans polaryzacyjny … łagodne przechodzenie yang w yin i vice versa.

Kolorystyka dnia to: przepiękny błękit, czekoladowy brąz, beż, biel, srebrny i blady róż.

Wewnętrzna  -Ja – dzisiejszego Poniedziałku, to element woda o polaryzacji yang. W kolorystyce – to właśnie ten przepiękny błękit. (Gdybym miała opisać Poniedziałek jako mężczyznę  – to z głęboko błękitnymi oczami).

Duchowość będzie dominować dzisiejszego dnia. Jakaś taka nieobecność (zagłębianie się w rozmyślania natury duchowej)  pomimo uczestniczenia w wydarzeniach, bycia wśród ludzi.

Sekretny przyjaciel

Ciekawy  dzień (w konstelacji energetycznej jest korzystny układ w tej materii) na dostrzeżenie – uświadomienie sobie sekretnego przyjaciela. Sekretny przyjaciel to osoba, która na poziomie duchowym jest z nami powiązana. Często zupełnie z  tego nie zdajemy sobie sprawy. Jakże często dochodzi do sprzeczek, których ukrytym celem jest  pomoc w rozwoju osobisty.

Sekretny przyjaciel jest ci ofiarowany z niebios, ale  najczęściej zupełnie nie wiesz, że jest to właśnie Ta osoba.  Rozejrzyj się dzisiaj wokół, zastanów się, kto ci daje szkołę życia, przestawia myślenie. Czasem zadaje glęboki ból, co może się zupełnie nie podobać, ale na końcu dnia, jest jak najbardziej korzystne dla ciebie.

Czasem ten sekretny przyjaciel jest bardzo daleko od nas, ale to nie przeszkadza być w stałym kontakcie duchowym z nim.

Wibracje jakich elementów – kolorów są dzisiaj preferowane.

Element drewno – kolor zielony, w jakiejkolwiek formie odpowiada. (Może być  i parasol czerwony, ale na drewnianej rączce). Wibracje zieleni kapitalnie uzupełniają cały układ energetyczny Poniedziałku.  Generują trafne decyzje, potęgują inteligencję. Myślenie świadome.

Element ogień – kolor czerwony w intensywnej tonacji.  Pisząc intensywna, mam na myśli taką ,, żywą” czerwień. Nie każda ostra czerwień jest o pozytywnej polaryzacji yang. Jak dokonać trafnego wyboru. Jak popatrzysz na czerwień, a ona wyzwoli radość w sercu – to właśnie jest ta. (Reakcja identyczna jak wyzwolona w sercu patrzeniem na ukochaną osobę).

Zieleń jest dzisiaj linkiem do Inteligencji. Kreatywności, Planowania.  Czerwień jest linkiem do bogactwa w sferze doskonałych relacji międzyludzkich.  Poniedziałek jest bogaty w przyjaciół, jest nimi otoczony. Finanse są u niego na dalszym planie.

Dominuje dzisiaj duchowość…

 

 

Translate »