Jaka jesteś osobą?.

Czy szybko reagującą, wybuchową, ale i szybko wybaczającą. Jeżeli tak, to bez wątpienia urodziłeś się w roku, w którym dominował  element ognia.

Twoje impulsywne zachowanie może wprowadzać cię samego w zakłopotanie i utrudniać kontakty z ludźmi.  Ogień jest nieobliczalnym żywiołem, ale wzięty pod kontrolę, da Ci silę zrealizowania najbardziej górnolotnych pragnień.

Kobieto, Ogniu możesz być zaskoczona, że mimo najlepszych chęci, nie możesz przekonać się do nowej koleżanki z pracy, niby miła, ale.. Nie rób sobie wyrzutów, widocznie podświadomie czujesz, że kontakt ten jest dla ciebie pod względem energetycznym niezbyt korzystny. Koleżanka urodzona w roku wody – to ,, katastrofa` dla ciebie. Ty pełna pomysłów i chęci działania będziesz gaszona. Woda przeczeka i ruszy w odpowiednim momencie, zbierając za ciebie laury.

A jeżeli taka sama relacja niekorzystna wystąpi między tobą a nowym szefem, to co wtedy. I na to jest rada. Zacznij ubierać się do pracy w beże i brązy – tym kolorem wyciszysz swoją ognistość, a jednocześnie ułagodzisz sytuację z koleżanką, zharmonizujesz wasze relacje, ( pomożesz jej i sobie), i zdystansujesz szefa, wodę.

Tak postępując podniesiesz swoją wartość w oczach współpracowników, zdobędziesz szacunek. Masz szanse nawet na awans, pomimo teoretycznie niekorzystnego układu energetycznego z szefem. Podświadomie będzie cię cenił.

Informacje o energetycznym  DNA  są mądrością o sobie samym, bazą wyjściową do zrozumienia i wyjaśnienia naszego czasami nieracjonalnego postępowania, nieuzasadnionych awersji czy sympatii. Czy zapałanie miłością teoretycznie niewskazaną w kategoriach racjonalnych.

 

 

Translate »