Czwartek 1 lutego

Pierwszy dzień miesiąca, to prawie tak –  albo i tak samo – przynajmniej w moim odczuciu – jak pierwszy dzień roku.

  – Jak będziesz dzisiaj rano drzwi otwierała, to nie zapomnij i zaproś – wpuść Szczęście do środka. Niech sobie na stałe zamieszka. –

Bardzo sympatycznie miesiąc luty zaczyna się! Dynamika. Szerokie perspektywy. Liczne pomysły! Ekspansja osobowości. Powodzenie finansowe. To każdemu oferuje! 

Czwartek – I dzisiejszego dnia ( pierwszego lutego) nadal dominuje element wody, ale co jest doskonałym zwiastunem na cały miesiąc – pojawił się (nieobecny od paru dni), element drewno. I to w pięknym wydaniu… ślicznej zieleni, a co jeszcze korzystniejsze – zdublowanej.  To bardzo dobry znak na cały miesiąc.  Wibracja tego kolorytu ma siłę wznoszącą się i rozprzestrzeniającą.  

Korzystny dzień na ambitne przedsięwzięcia w biznesie – opracowanie długoterminowych strategii, ale także aktualnie  wymaganych posunięć.  

W sferze prywatnej zawarte dzisiaj znajomości mają szanse być udanymi i trwałymi (nie przelotnym). Mądra miłość. Przyjaźń. Istnieje również duże prawdopodobieństwo spotkania człowieka typu mentor – kogoś, kto ,,oświeci”, wskaże właściwą drogę. Pokieruje. Linkiem do tego typu energii manifestującej jest kolor granatowy.

Dwa kolory są dzisiaj zalecane –  Intensywna czerwień i brąz. Intensywna czerwień generuje energię inteligencji (wesprze myślenie). Czekoladowy brąz jest linkiem do wewnętrznej siły i i autorytetu.  (A gdzie wewnętrzna siła i charyzma, tam bogactwo).  

Według uznania….  

Kolorem sprzyjającym Paniom jest dzisiaj biały i popielaty. Czyli jak na randkę z dniem,  z nim … to sięgamy po coś białego – większego albo mniejszego – dodatek. Także elementy w tonacji srebra są korzystne.  

 

Translate »