zachwycona i  w niego wpatrzona…

Randka z tym dniem. Niebieskookim  05.02.2019

Na poziomie energetycznym  dzień silny energetycznie. Oferuje potencjał linkujący do bogactwa, inteligencji i wewnętrznej siły. czego więcej sobie życzyć…   O kimś  – o takich walorach charakterologicznych, mówimy… potrafi ruszyć górą. Drąży i osiąga cel. Co ciekawe – konkurencja nie przeszkadza mu, jest wręcz dla niego bardzo motywująca. Lubi wyzwania, bo czuje się na siłach je zrealizować. Dzień  wyjątkowo korzystny do zrealizowania – przepracowania –  nawet tych najtrudniejszych zagadnień. ale także cieszenia się z osiągniętych sukcesów. matrix energetyczny dnia to:

 • niebieski i czarny – linkują do trafnego doboru … towarzystwa,
 • brąz i beż – linkują do wyzwolenia siły wewnętrznej,
 • zieleń jasna i ciemniejsza – linkuje do wsparcia, autorytetu, do ludzi, dających wsparcie. Protektorów,
 • czerwień, magenta, odcienie fioletu – linkują do bogactwa finansowego i powodzenia osobistego.

W kontekście biznesu – korzystną wibrację wniesie kolorystyka czerwona i granat . Przy takich uwarunkowaniach energetycznych dnia,,,dla Pań korzystnym kolorem – w materii uczuciowej -jest kolorystyka o wydźwięku ziemi. Brązy, beże. Dla Panów czerwień. Według twojej woli się stanie!

zachwycona i  w niego wpatrzona…

Randka z tym dniem. Kocie oczy ma. 06.02.2019

Dzień jakże odmienny… nie tylko pod względem koloru oczu. Łatwo przyszło, łatwo poszło – to powiedzenia pasuje do charakterologicznych uwarunkowań dnia. Dużo przyjaciół oznacza łatwiejsze realizowanie zamierzeń. ale jak jest za łatwo, to nie zawsze jest korzystne.

Czasem lepiej się wysilić… daje to uczucie większej wewnętrznej satysfakcji. Dzień na takie trochę  -właśnie,  niewysilanie się. Na spontaniczne spełnianie życzeń. marzeń, celów, pragnień. – jakkolwiek to nazywamy. Wibracje dnia dają pełne wsparcie w tej ,,naiwnej kreacji“. matrix energetyczny dnia:

 • zielenie i kolorystyka typowo wodna – granat, czerń,  niebieskości  – linkują -do wewnętrznej mocy,
 • brązy, beże i kolorystyka żółtawa – linkują do energii powodzenia w sferze zawodowej i osobistej,
 • czerwień, magenta, odcienie fioletu  – dają power do kreatywnego myślenia i działania.

Kolorami korzystnymi dla Pań  ,, uwalniającymi ich wewnętrzną moc` są  – biel, srebro, popiel. moc  Dla  Panów -w tym kontekście doskonale zadziałają  wszelkie ulubione odcienie brązów.

Według twojej woli się stanie..

 

Randka z tym dniem.  07.02.2019

Ciekawa konstelacja energetyczna….można mówić o maksymalnej  otwartość na zagadnienia drugiego człowieka. Wręcz sytuacja wygląda tak, jakby wszyscy chcieli nam pomagać! Dzień charakteryzujący się chęcią niesienia bezinteresownej,  przyjacielskiej pomocy!  Dzisiaj bez obaw, można prosić. W spokoju skupić się i pomyśleć, kogo i  o co ważnego … albo i mniej ważnego (na głębszym poziomie właściwie wszystko jest istotne) chcemy poprosić  Nie tylko ci, którzy zaliczani są do grona życzliwych, są ,,natchnieni energią dawania.` matrix energetyczny dnia:

 • granat i niebieski linkują -do wewnętrznej mocy… ale  frekwencji tych barw jest dzisiaj wystarczająco dużo. Niekoniecznie trzeba. dodawać. Aby to zrozumieć, [e jest wystarczająco – można sobie wyobrazić pokój pomalowany na niebiesko i zestaw  wypoczynkowy w tej samej kolorystyce. Po pewnym czasie… można być wyziębionym.
 • brązy, beże  – linkują do energii generującej bogactwo, ale aby uaktywnić te frekwencje dobrze je
 • czerwień intensywna – linkuje do energii generującej sukces kreacyjny. Inteligencję kreacyjną.

Wspomniałam, że kolorem bogactwa jest dzisiaj brąz, ale aby uaktywnić energię sukcesu, warto dodać w ubiorze, dodatkach biel, srebro. Element metal – i wymienione kolory pełnią dzisiejszego dnia rolę  – Koloru Szczęśliwego. Dobrze to sobie uświadomić… Kolor ten jest jak najbardziej dzisiaj Paniom i… Panom  (i czerwień) – polecany.  Ma moc wzbudzania autorytetu. Ludzie chętniej pomagają tam, których cenią!

według twojej woli się stanie.

 

zachwycona i  w niego wpatrzona…

Randka z tym dniem. 08. 02.2019 . Piano – hasło dnia.

Dzień niesłychanie dynamiczny. Czyni go takim dominujący (na poziomie energetycznym) element ognia. Ci z Państwa mający element wody dominujący w kodzie urodzenia – mają szansę dzisiaj  profitować z konstelacji dnia… nie wysilając się za bardzo.  Można mówić o szczęśliwym przypadku… Ogień ma czarodziejski – magiczny wymiar, ale lepiej jak jest kontrolowany. Ogień palącej świeczki pobudza do myślenia, refleksji.

W kosmologii chińskiej umiejscowiony jest na Południu – i obrazuje mądrość.. Dzień doskonały na dzielenie się wiedzą, na zabłyszczenie. Energia dnia jest korzystna w tym kontekście.  Ale… proszę pamiętać, że inni też chcą mieć swoje pięć minut i z cierpliwością wysłuchać ,,współplemieńców`.

matrix energetyczny dnia: –

 • czerwień ( intensywna ) symbolizuje niewyczerpane źródło wiedzy udostępnionej podświadomie
 • granat i niebieski  – linkują do energii waleczności. .Indywidualności. Autorytetu.   Ewentualnie frekwencji tych można dodać.
 • wszelkie brązy …kolor czekoladowy –   linkują do energii generującej łatwiejsze myślenie. Wspierają inteligencję i.. intuicję.
 • srebrny, popiel – linkuje do energii powodzenia

Kolorem szczęśliwym jest  srebrny i.złoty.   Element metal.  Jak najbardziej polecany

Po frekwencje koloru srebrnego mogą sięgnąć  Panowie, chcący zwiększyć wrodzoną charyzmę.. Dal Pań popiele i dodatkowo… wszelkie granaty i purpury..

według twojej woli się stanie…

 

Randka z tym dniem.  09.02.2019

lepiej późno, niż wcale – co czynię i piszę.

Doskonały dzień na odszukiwanie. I to w świecie materialnym, i duchowym. Na skierowania się do środka ale i rozejrzenie wokoło – i  dotarcie do tego, co od dawna w nas tkwi.  Co ,, krąży po głowie“. Co pragniemy zamanifestować w życiu.

Dzięki korzystnej konstelacji energetycznej w kontekście frekwencji logicznego analizowania – INTELIGENCJI – to odszukiwanie jest fascynującą, ale i efektywną ,,przygodą`..

matrix energetyczny dnia: –

 • czerwień ( intensywna ) generuje  współzawodnictwo. Lepiej za dużo w kolorystyce nie dodawać.
 • granat i niebieski  – generują energię wyzwalającą siłę wewnętrzną.
 • kolorystyka brązowa, beżowa – generuje – wspiera Inteligencję, logiczne  i kreatywne myślenie.  Frekwencje tych barw są obecne. Niekoniecznie należy dodawać. Chyba, że ktoś dobrze  się w tych kolorach – to jak najbardziej.
 • srebrny, popiel – linkują … generują  do energię powodzenia. Frekwencje minimalnie dostrzegalne w matrixie dnia. Zalecane dodać.

 

Szczęśliwy kolor… kolory  dzisiejszego dnia to – wszelka kolorystyka reprezentująca element metal.  Biel, popiel. SREBRNY,  ale o polaryzacji yin – niebłyszczący.

Frekwencje tych barw dodają  odwagi. I tak trzymać…

 

 

Translate »