randka z dniem. Piątek 7.09

... aktywuj energię wody.

wyobraź sobie… zanurzasz się, w mieniącą się cudnymi błękitami wodę.Ona przygarnia cię i otula; rozluźnia perfekcyjnie ciało. Twoje myśli zwalniają, łagodnieją.

Aby zmysły nie prysły, wskazane jest dużo wody. W przeniesieniu ma świat uczuć to cierpliwość i wyrozumiałość (wartości na czasie). Rok 2018 ma zwiększone zapotrzebowanie na ten element!  Szczególnie rekomenduję osobom, których  elementem bogactwa jest woda (ustalonym na podstawie daty urodzenia).  Silnie nasycony  wodą  kod urodzenia  pozbawia lęków i obaw; czyni życie łatwiejszym.  

Matrix Energetyczny daty urodzenia (dnia) – to ukryta wiedza.  Czy można z niej skorzystać?

Tak…. świat energii!

Piątek 7.09 koniec tygodnia.... z górki. Super. Dzień nieprawdopodobnych możliwości !

Takiego to bym poznać chciała… Ideał. Tyle, że z ideałami to się pewnie nie za lekko żyje;).

A tak poważnie,  dzisiejszy dzień pod względem energetycznym jest doskonały. Bogato obdarowany przez naturę całą gamą możliwości  – zalążków kreacyjnych. … w którąkolwiek stronę życia by się nie spojrzało,  przy jego możliwościach –  wszystko łatwiej idzie… 

Można powiedzieć śmiało – Piątek to dzień powodzenia. (Jest to typ osobowości, który poprosi o analizę daty urodzenia … z ciekawości poznania (żądza wiedzy,) a nie z potrzeby sytuacyjnej – w życiu świetnie sobie radzi).

Super dzień na radzenie sobie ze wszystkim. Już wieczorem zaplanuj odnoszenie dzisiejszego Piątku sukcesów. Małych i dużych. … większych i największych.  Te małe sukcesy są ciche, ale jakże miłe sercu…. kropla do kropli. 

Frekwencje dnia zwiększają potrzebę mówienia (ludzie szczęśliwi dużo mówią, takim jest Piątek) przyoblekania myśli w dźwięki! Ci co lubią mówić, mają dzisiaj szansę jeszcze więcej ( mówienie świetnie energetyzuje i wzmacnia pracę tarczycy). Ci mniej mówiący, mogą się dzisiaj otworzyć. Słowa,,, słowa,,,słowa.  Sugestia słowa! Sprzyjający dzień na przekonanie do swych poglądów, projektów, złożenia propozycji….także małżeńskiej.

Gdybyś Piątkowi w oczy spojrzała, to byś przepiękny błękit dojrzała.

Lazur. Jego wewnętrzną naturę odzwierciedla lazur wody. Dzień doskonały na poświęcenie chwilki na zastanowienie. Ale nie na zadumę, raczej takie radosne oddanie się myśli, aby za chwilę ruszyć do działania; płynąć  z nurtem rzeki … górskiej ( element ziemski, symbolizowany górę  – dominuje nadal).

Kolor biały jest dzisiaj szczęśliwym… godnym polecenia.

ciekawostka

A propos kodu urodzenia. Ludzie z dominującą w nim wodą (nadmiar), mają tendencję do popadania w nałogi … od miłości, alkoholu, jedzenia. Trudno im też schudnąć i utrzymać wagę. Ponieważ organizm potrzebuje balansu na poziomie energetycznym, biochemicznym, istotne jest ustalenie charakteru energii zmniejszającej negatywny wpływ wody, uzdrawiającej.

Translate »