NIE PRZEGAP, CO OFERUJE W ŚWIECIE MIŁOŚCI, FINANSÓW, OGÓLNEGO POWODZENIA.

... działa i w drugą stronę, dla mężczyzn.

… działa i w drugą stronę… dla mężczyzn

Jak będziesz się do dnia pozytywnie ustawiała… prawie kochała, jak na randkę na spotkanie z nim szykowała (szczęśliwe –  ulubione kolory uwzględniała), to będziesz stale w nim –  mur beton  – wsparcie miała!

Będziesz go swoimi wibracjami magnetyzowała (kokietowała), a do upragnionego celu drogą wypełnioną ślicznym, kolorowymi kwiatami …. powodzenie, radość, uśmiech, docenienie, przytulenie… zmierzała!

On ( Dzień) – niesamowicie rozmiłowany w tobie, zapatrzony, pożądający – niczego Ci nie odmówi.

Nie przegap, co oferuje dzień w świecie miłości, finansów. Dziękuj mu.

26.10

… jak fajnie, czyli mądrze spędzić dzień….po prostu uwierzyć, że dzień z utęsknieniem czeka na nas…

… Ustawić się w pierwszym szeregu na starcie i z  pełną wiarą przystąpić do działania. I pomyśleć, że z utęsknieniem czeka na nas, by wspomóc realizację pragnień. ..

26 Październik … dzień niesamowicie wielostronny… wypełniony po brzegi powodzeniem.

Co to znaczy… dzień oferuje na poziomi energetycznym całą gamę frekwencji umożliwiających materializację (patrz nagranie o generowaniu energii) aktualnych tematów. Czego dusza zapragnie!

Jeżeli na liście  nr. 1  znajduje się kwestia finansowa, to zrealizowanie czy wypracowanie pozytywnej pozycji jest dzisiaj więcej niż łatwiejsze (cyrkulacja dnia wspiera materializację)..

Linkiem do generowania powodzenia finansowego jest dzisiaj kolorystyka czerwona. Intensywna. ale i ta delikatniejsza, W świecie uczuć – spokojne, radosne  przekonanie o sukcesie,

W świecie uczuć dla kobiet korzystna jest kolorystyka brązowa. Beż, brąz, czekolada. Kolor żółty i pomarańczowy. Kolorystyka ta generuje kobietom nie tylko zainteresowanie sobą… jako przedmiot pożądania, ale i szacunek. To bardzo ważne…

27.10

dzień pewny siebie i ze sprecyzowanymi zagadnieniami, które step by step realizuje.  Nic nie może stanąć mu na drodze, bowiem potrafi być doskonałym graczem… omija przeszkody., ignoruje je i podąża do przodu.

Frekwencje kolorystyki zielonej wzmocnią dzisiaj kreatywność i ułatwią przekonanie do swego punktu widzenia (istotne .w sferze zawodowej).  Jak przekona się innych do swego zdania i… zabłyśnie inteligencją – szybciej nastąpi wynagradzanie.

Kolorem generującym bezpośrednio powodzenie finansowe jest intensywna czerwień.    W świecie uczuć dla mężczyzn  korzystne -frekwencje kolorystyki czerwonej, dla kobiet … nadal brązy, w wydaniu czekoladowym…

Kolor bogactwa – Czerwień. Kolor kreatywności – Zieleń.

 

28.10

dzień obfitości…

Kolor bogactwa – brąz, beż, żółty. Pomarańczowy. Kolorystyka ta generuje powodzenie i sukces w sferze zawodowej  Kolory w tonacji brązowej sprzyjają dzisiaj szczególnie mężczyznom.

Szczęśliwy kolor dnia to –  biały, złoty srebrny. Aktywuje powodzenie ogólnie pojmowane…  W świecie uczuć dla kobiet godna polecenia jest biel dzisiejszego dnia.

Jaki jest twój szczęśliwy kolor… wiesz?

29.10

dzień uczenia się rozsądnych reakcji…wyhamowania emocji… ;

Doskonale w tym pomogą frekwencje kolorystyki reprezentzjącej element zimski. Uczucia matczyne i.. kolorystyka brązowa.

Szczęśliwy kolor dnia – brąz, beż ..żółty, pomarańczowy.

Kolor bogactwa – generujący powodzenie finansowe – srebrny, złoty.

W sferze uczuć kolorystyka niebieska korzystna dla kobiet, dla mężczyzn – biel. Popiel.

30.10

dzień pracowity… skupiony na realizacji zadań.

Szczęśliwy kolor dnia to – zieleń. I jasna. i ciemna – ta ulubiona. Jej frekwencje pełnią dzisiaj rolę napędu dodanego do działania. Uskrzydlają…

Kolor bogactwa – biel, czysta.. błyszcząca. Diamentowa.

W świecie uczuć dla kobiet korzystny granat. Dla mężczyzn – popielaty.

31.10

dzień kreatywny…. mający chęć wymyślenia czegoś nowego.

Szczęśliwe frekwencje dnia to te reprezentowane przez kolorystykę zieloną.

I …  frekwencje intensywnej czerwieni.

W świecie uczuć kobietom sprzyja kolorystyka wodna… niebieski, granat. Indygo.  Mężczyznom- biel, srebrny.

 

Translate »