wyobraź sobie

wyobraź sobie… zanurzasz się, w mieniącą się cudnymi błękitami wodę.

Ona przygarnia cię i otula; rozluźnia perfekcyjnie ciało. Twoje myśli zwalniają, łagodnieją.

Aby zmysły nie prysły, wskazane jest dużo wody. W przeniesieniu ma świat uczuć to cierpliwość i wyrozumiałość (wartości zawsze na czasie). Cały rok 2018 ma zwiększone zapotrzebowanie na ten element!  Szczególnie rekomenduję stosowanie tego elementu tym których osobistym (ustalonym na podstawie daty urodzenia) elementem bogactwa jest woda.  

Silnie zaznaczony w  kodzie urodzenia element woda,  pozbawia lęków i obaw.  Czyni  przez to życie łatwiejszym.  

Matrix Energetyczny dnia – to fascynujące zjawisko.  Czy można z niego skorzystać?

no pewnie…polecam świat energii!

Gdybyś mu w oczy spojrzała... to byś bogactwa dojrzała! Wtorek 4.09

Wtorek ma fantastyczną cyrkulację energetyczną, Można powiedzieć, dzisiaj po prostu ,, wystarczy coś chcieć i ma się”. Wtorek oferuje frekwencje z poziomu ziemskiego, tego materialistycznego – energię bogactwa, a reprezentowaną elementem – woda.

Gdybyś mu w oczy spojrzała… to piękny błękit byś dojrzała.

Dzień doskonały na przywoływanie i utrzymywanie na poziomie świadomym, tego co chcemy osiągnąć. Wibracja dnia wspiera realizację! Element woda o polaryzacji yang – piękny błękit linkuje dzisiaj do potencjału twórczego, który nagradzany jest obficie finansowo.

Dzisiaj jest lepiej liczyć na siebie… tendencja dnia skłania się do współzawodnictwa. Naturalnie zdrowe współzawodnictwo jest jak najbardziej wskazane, ale najlepszą sytuacją jest taka – gdy sami siebie potrafimy zmotywować do działania, tworzenia.

Do utrzymania motywacji potrzebna jest energia i to zarówno z poziomu fizycznego jak i duchowego. Dzisiejszego dnia linkiem do źródła siły, napędu duchowego jest element drewno. I kolory je reprezentujące, ale o polaryzacji yang! Jaka to jest zieleń… to się czuje,  przynajmniej Panie :). Ok … taka polaryzująca radością. (Jesienią i zimą, kiedy przyroda pauzuje, dobrze jest robiąc zakupy, wypatrzeć i kupić ,, co” – o takim wydźwięku.

Kolor zielony pełni dzisiaj funkcję koloru szczęśliwego, a to znaczy że ta jej wibracje wpływają  korzystnie na wszystkie aspekty życiowe. Związek, Praca, Rodzina…

Wibracji brązu jest wystarczająco… dodanie tej kolorystyki wzmocni tylko konkurencję… lepiej zrezygnować. Co warto ewentualnie dodać, to czerwień, ale raczej delikatna.

sekrety chudnięcia

Jesień i zima to czas  także na zagłębienie się w siebie, na analizę przyzwyczajeń. Czas dokonania korzystnych zmian na poziomie ducha i ciała – schudnięcia i wymodelowania sylwetki. Temat tym bardziej na czasie, bowiem nadchodzące mniej nasłonecznione miesiące skłaniają do większego zapotrzebowania na kalorie. Jak nad sobą efektywnie popracować, wypracować i utrzymać doskonałą figurę opisałam w książce:Jest jeden sekret atrakcyjności – Link do opinii o książce .  Można ją zamówić przez mail.

Translate »