date with day. Lucky colour of today.

–         – You do not need a cheese. You only need a water and peace.Think about it.

frekwencje pomyślności i kolory je reprezentujące w dniach 13-17.01.

13 stycznia.

Wychodząc na spotkanie z  dzisiejszym dniem dobrze jest  wiedzieć, że ma on ogromną  podświadomą chęć, czy potrzebę… jak kto woli – gromadzenia bogactwa.  Ma to w krwi. Dobra materialne dają mu poczucie stabilności, poczucie pewności.

Jest nastawiony materialistycznie do życia.

Linkiem do energii generującej to powodzenie finansowe jest dzisiaj kolorystyka brązowa. Jest ona obecna w zapisie energetycznym dnia, ale aby ją uaktywnić, wypada  wspomóc się kolorystyką reprezentującą element metal –   czyli biel. srebrny i złoty.  Kolory te dodają siły. Power do generowania tego, co pragniemy.

Dzień jest nastawiony przyjacielsko do świata, do ludzi. Spotkania towarzyskie są jak najbardziej mile widziane. Proszę się jednak  nie dziwić,  jak będą miały charakter materialistyczny.  Logika dominuje nad uczuciowością…

szczęśliwy kolor dnia –  biały, srebrny, popielaty.

Dzień jest z lekka wychłodzony… elementy czerwieni dobrze mu też zrobią,  Kto lubi czerwieni to proszę jak najbardziej sięgnąć. Linkuje do zwiększenia potencjału kreatywnego.

Przypominam o możliwości...

 

14 stycznia.

Dzień niezwykle inteligentny. Wyrazicielem frekwencji o tym wymiarze jest kolorystyka brązowa, beżowa. I szczególnie kolor żółty.

Dla tych, którym w pewnym momencie życia… w domu, w szkole, w pracy… w relacji w związku  (jedno niewłaściwie rzucone słowo) odebrano poczucie wartości  – bycia inteligentnym  – znakomity dzień na  odbudowanie się.  Na uwierzenie w siebie.

Ale, aby inteligencja i kreatywne myślenie zaowocowało  namacalnymi efektami, potrzebna jest wytrwałość i odwaga…  W tym kontekście polecenia jest  wibracja kolorystyki reprezentującej element metal, mianowicie biel, srebrny.   Kolory stalowe pełnią dzisiaj rolę frekwencji szczęśliwych.

Biel, popiel, żółty, brązy… to ulubione kolory dnia.

15 stycznia.

Lśniąca biel gra dzisiaj pierwszoplanową rolę.. Jest ulubienicą dnia, bowiem linkuje do generowania bogactwa.

Dzień taki trochę roznamiętniony i zazdrosny. dlatego jak coś wiesz więcej,  to  zostaw dla siebie.( ,, Wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły“).  Zapobiegniesz w ten sposób niepotrzebnym emocjom  i skupisz na istotnych sprawach.

Korzystny dzień na uświadomienie sobie bezsensu szufladkowania ludzi. On jest taki… tego lubię, a tego to nie. Na zrozumienie, że lepiej skierować  myśli i z nimi powiązane uczucia na produktywne działania.

Lśniąca biel perfekcyjnie umożliwi przepracowanie tego tematu.

W tym dniu nadmiaru uczuć nad logiką dobrze jest też sięgnąć po wibracje koloru niebieskiego (ciemniejszego) i granatu.

 

16 stycznia

Jedni myślą szybciej- inni wolniej

W kategoriach ludzkich konwenansów szybko myślących określa się jako inteligentnych.

Ale inteligencja to nie wszystko. Wielu młodych i inteligentnych, i z dyplomami   biega i szuka pracy.  W końcu chodzi o byt…

I taki jest ten dzisiejszy dzień – ogrom wiedzy, chęci kreatywnej i brakuje mu troszeczkę tej kropki nad I – szczęścia.

Linkiem do uaktywnienia pozytywnego  potencjał dnia  jest kolorystyka reprezentująca element metal. Biały, srebrny. złoty.  Wibracje te generują szczęśliwe zbiegi okoliczności…

Korzystna jest również kolorystyka reprezentująca element drewna – zielenie, we wszelkich tonacjach.  Dodaje power wewnętrznego.

Dla pochłoniętych dzisiaj bezpośrednio sferą  finansową – godna polecenia jest  kolorystyka ,,wodna`.

Granat. ciemniejszy niebieski. Są to kolory linkujące do energii generującej bogactwo. I tego Państwu życzę.

17 stycznia

Dzień wyjątkowo towarzyski.

Otoczony nie bez powodu przyjaciółmi. On ich podświadomie przyciąga do siebie… jest mu z tym wygodnie.

Przyjaciele to najczęściej ludzie nam pomocni –  możemy na nich liczyć, gdy potrzebujemy tego.  Czasami sami wręcz proponują swoją pomoc- gdy tak naprawdę, to  do końca jej potrzebujemy.

Bardzo  dużo przyjaciół, znajomych – wiąże się często z intensywnym życiem towarzyskim. Imprezami.  Do pewnych granic jest to dobre.

Za dużo sugestii z zewnątrz  – choćby najlepszych – pozbawia własnej interpretacji. Własnej ikry.

Ten nadmiar przyjacielskości zredukuje do prawidłowych poziomów kolorystyka reprezentująca element drewna. Kolor zielony w tonacji żywej. Yang.    Natomiast linkiem do energii generującej bogactwo jest granat i intensywny niebieski.  A  idealna biel – linkuje do źródła inteligencji.

Dzień uczenia się nienarzucania ze swymi sugestiami. Opiniami. Najlepiej jak sami docieramy do tego, co nam potrzeba.

Szczęśliwy kolor dnia – zIelony.

 

 

 

Translate »