randka z dniem... otwarty i przyjazny. Wtorek 5 maja.

z cyklu – Randka z dniem.

Randka z tym dniem 21.05. Matrix dnia i jego szczęśliwe kolory. Matrix daty urodzenia – osobisty kolor bogactwa.

Każdy dzień ma unikalny i niepowtarzalny charakter. Posiada wspaniały potencjał! Nie przegap jego zalet, skoncentruj na nich wykorzystaj maksymalnie!

Dzień  – w przeciwieństwie do wczorajszego – jest prawie zupełnie pozbawiony rywalizacji.

Dzisiejszego dnia dominują frekwencje pozytywnego oczekiwania  w stosunku do bliźniego. Traktowania jako potencjalnego przyjaciela.  Automatycznie większego otwarcia na tworzenie sympatycznych relacji międzyludzkich.

Doskonały dzień na spotkanie biznesowe i towarzyskie. Na załatwienie trudniejszych spraw, także w materii prywatnej.  Wibracje dnia  mają moc transformowania w pozytywnym kierunku  przebieg okoliczności.

 

Korzystna i polecana kolorystyka dzisiejszego dnia

Dzisiejszego dnia jest ,, zatrzęsienie“ elementu ziemskiego. Przypomina to sytuację, że mamy bardzo wielu przyjaciół, że wszyscy nam pomagają. nie musimy się wysilać za nadto. W pewnym momencie pozbawia to  napędu do działania… pozbawia siły.

W tym kontekście …Wyjątkowo pozytywnie na charakter dnia wpłynie kolorystyka zielona,  aktywna – intensywna. Doda mu  właśnie siły i chęci do działania.

Także bardzo polecana jest kolorystyka reprezentująca element metal – biel, ale także srebrny, popielaty, szary. 

Frekwencje tych kolorów  linkują do energii generującej bogactwo.    Zieleń intensywna linkuje do energii generującej siłę wewnętrzną. 

Frekwencje bieli i zieleni są dzisiaj jak najbardziej korzystne. W świecie uczuć biel to – odwaga. Zieleń –

Kolor miłości. Frekwencje barwy aktywującej tę sferę uczuciową  każdy ma indywidualny, ustalony z daty urodzenia, Podobnie jak kolor bogactwa. Ale … każdy dzień oferuje  także ,,swoje frekwencje` aktywujące uczucie miłości czy bogactwa, czy autorytetu – wewnętrznej siły.

Dzisiejszego dnia dla Pań kolor miłości to – zielony.  Dla Panów – granat. Także głęboki niebieski .

Jeżeli ktoś nie przepada za ubieraniem się w zieleń wspominam ponownie o tym, bowiem sama nigdy nic zielonego na siebie nie założyłam ,  a dodatkowo jest to tejże osoby indywidualny kolor miłości – stały i w pewnym sensie przypisany przez naturę w momencie narodzin , i korzystny niezależny od dnia i godziny – to doskonałą  alternatywą jest zaopatrzenie się w coś zielonego w pięknym wydaniu. i ustawienie gdzieś w zasięgu wzroku, aby kodować się na te frekwencje.   więcej

Według twojej woli się stanie w doborze kolorystyki, bowiem intuicyjne sięgnięcie po kolor powiązane jest z indywidualnym charakterem energii.

 

Polecam Jest jeden sekret – nie jestem sprzedawcą … nie narzucam się nikomu, ale wiem w 100 procentach, że podane sekrety pozwalają schudnąć i utrzymać upragnioną wagę

 

 

Translate »