z cyklu – Randka z dniem.

Randka z tym dniem 15.05. Matrix dnia i jego szczęśliwe kolory. Matrix daty urodzenia – osobisty kolor bogactwa.

Każdy dzień ma unikalny i niepowtarzalny charakter. Posiada wspaniały potencjał! Nie przegap jego zalet, wykorzystaj maksymalnie!.

Dzień nadal wypełniony frekwencjami … jasnego, szybkiego myślenia, a dodatkowo doskonały na spotkania towarzyskie.  Mocno zaznaczona na poziomie energetycznym tendencja do spotykania się z ludźmi wpływającymi  korzystnie, – których frekwencje oddziaływują pozytywnie na nas.

Kolor bogactwa dzisiejszego dnia to … piękny błękit!.  Kolor szczęśliwy – uaktywniający pozytywne frekwencje korzystnie wpływająca na wszystkie aspekty życiowe, to jasna i intensywna zieleń.

Kolor miłości. Frekwencje barwy aktywującej tę sferę uczuciową  każdy ma indywidualny, ustalony z daty urodzenia, Podobnie jak kolor bogactwa. Ale … każdy dzień oferuje  także ,,swoje frekwencje` aktywujące uczucie miłości czy bogactwa, czy autorytetu – wewnętrznej siły.

Dzisiejszego dnia dla Pań kolor miłości to – intensywna zieleń.  Dla Panów – piękny błękit.

Jeżeli ktoś nie przepada za ubieraniem się w tę barwę, mam na myśli zieleń – a dodatkowo jest to tejże osoby indywidualny kolor miłości – stały i w pewnym sensie przypisany przez naturę w momencie narodzin , i korzystny niezależny od dnia i godziny – to doskonałą  alternatywą jest…  więcej

Według twojej woli się stanie w doborze kolorystyki, bowiem intuicyjne sięgnięcie po kolor powiązane jest z indywidualnym charakterem energii.

 

 

Translate »