... jej zaufanie na nowo zdobywałam...

ślicznotko (motylki są piękne)…

przepraszam, że w ciebie zwątpiłam i L tyroksyną twoją pracę kompletnie zaburzyłam… Wybacz, że naiwna byłam, że zawierzyłam, że za stadem podążyłam, że trzy lata straciłam,  że cię tak wymęczyłam.. Wybacz, już ją do kosza wywaliłam.

Często sobie z nią rozmawiałam… przekonywałam…

No, Piękna, dosyć wakacji, dosyć bałamucenia, co ?, że jeszcze trochę. Mowy nie ma, bierz się do działania… Bierz się do hormonów wydzielania i nie tak trochę, ale  solidnie od A do Z.  Wiem, że jesteś inteligentna, potrafisz.

Nie, nie – nie będę ci wymieniała jakich (żebym jakiś  nie pominęła). Ty wiesz najlepiej, pewnie nie wszystkie naukowo ustalono … nie będę ci ( na poziomie molekularnym) wiedzą książkową mieszała… tyle tego hormonu, a tyle tego… 

Maj 2015

Ty wiesz najlepiej

 

TY wiesz, moja miła naprawdę najlepiej, jakie hormony  potrzebuję i ile, żebym super kondycję miała. Żebym siebie odzyskała.

Aby ciało za pragnieniami duszy podążało…abym,  jak kózka po górach się wspinała… i muzykę załączyła….  i bez końca salsa tańczyła.

Często Tarczycę komplementowałam… motywowałam. Tarczyco, dziękuję, że SUPER  funkcjonujesz, zdrowie I DIAMENTOWE SPOJRZENIE ofiarujesz!

Motywuj swoją do działania…. wiesz, ona  rozumie i czuje!

w rytm salsa… Tarczyco, dziękuję, że perfekcyjnie funkcjonujesz!  Jesteś taka wspaniała! Tworzymy świetny team.

,,,, w rytm salsa…

 

 

afirmacja – trzy razy dziennie po siedem razy…

Tarczyco, dziękuję, że SUPER  funkcjonujesz,  Doskonałe Zdrowie I DIAMENTOWE SPOJRZENIE mi ofiarujesz!

Translate »