Sukces ma różne oblicze.

Sukcesem określamy osiągnięcie wyznaczonego sobie  celu, Tenże cel może być mniejszy czy większy, nie ma to znaczenia  zawsze jego realizacja wyzwala w sercu uczucie radości, Satysfakcję z siebie, zwiększenie poczucia wartości. Potrafię… mogę, i tak po kroku budujemy zaufanie do siebie. Siłę wewnętrzną, która jest bardzo potrzebna do wyrażenia siebie w świecie materialnym.  Do realizacji małych i dużych celów!

Mały cel czy duży cel …

We wszelkich statystykach przeprowadzonych w kontekście wyznaczania celów  na początku  każdego roku,  na najwyższym rankingu znajduje się nie dorobienie się fortuny, ale chęć schudnięcia!  Naturalnie nie jest to jakimś tam najdokładniejszym wyznacznikiem tego, co sobie ludzie życzą, ale faktem jest, że kwestia odchudzania ciągle wybija się na plan pierwszy…

Niby proste, ale im bardziej ludzie koncentrują się na odchudzaniu – traktując to jako pozbywanie się kilogramów, kosztem odmawiania sobie przyjemności – to staje się to dużym zagadnieniem.

To po co tak – wystarczy odwrócić podejście do odchudzania – i pomyśleć o dodawaniu sobie atrakcyjności, czyli bycia takim, jakim sobie życzyć. Następnym etapem jest uruchomienie działania fronal lob – czyli przedniej części naszego umysłu, odpowiadającego za logiczne myślenie. Tutaj świadomie podejmujemy decyzję – czynię się super wyglądającym i szczegółowo określamy wagę, jaką sobie życzymy. To bardzo ważne! Każdy menażer wie- że wyznaczony cel powinien być sprecyzowany!!!

… w trakcie pisania… cdn – pora na spacer …. 

wątek pierwszy....

wątek drugi....

....I trzeci

Translate »