inteligentnym egoistą

Inteligencja to takie ukierunkowane myślenie, które wzmacnia ducha, dając mu siłę w każdym momencie istnienia.  Inteligncja to kreowanie życia dostarczającego nam dzień po dniu satysfakcji …  radości w sercu– będącej energią uskrzydlającą….

Inteligencja to potęga – to nie dźwiganie bagażu ze sobą, to pewność że zawsze wszystko możemy sobie dać sami…wyegzekwować ;… przywołać  z niewidzialnych zakresów istnienia.

siła mentalna

Inteligencja to daleko posunięta umiejętność skupienia na jednej przewodniej Myśli- i doprowadzenie do jej urzeczywistnienia. Inteligencja to perfekcja. To zbliżenie się do Boga, to wzorowanie się na Jego doskonałości. Inteligencja to zdrowy rodzaj egoizmu.  To siła mentalna poruszająca góry.

zdrowy egoizm to nieodpuszczanie...

Potykaj się o swoje życzenia,. pragnienia…dosłownie i w przenośni…Cokolwiek to jest….Niech będą wszędzie. Widzisz je natychmiast po przebudzeniu. Ocierasz się o nie przyrządzając herbatę…Idą z tobą w zewnętrzny Świat. Masz je zawsze ze sobą ..w kieszeni…w torebce / w saszetce. W sercu!

Dołącz do nich swoje uczucia… Nasyć je nimi. Cieszysz się jak dziecko z ich realizacji. Słyszysz je w zgiełku codziennego dnia….Niech podążają równoległym pasmem za każdym słowem…każdym  działaniem.

Niech nie odstępują cię na moment………Utrzymuj je cały czas w świadomości. 

Bycie inteligentnym egoistą to świadomość, że tylko maksymalne skupienie na celach umożliwia ich realizację.

Translate »