żeby ci z ręki jadł… żeby cię szanował i po rączkach namiętnie całował, ubierz się dzisiaj  w kolor indygo… w głębsze odcienie niebieskiego z dodatkiem szarości – popiel.  Kolory te rozbudzają energię miłości. Mądrej, głębokiej. Ofiarującej poczucie bezpieczeństwa i stałą radość życia…

Poniedziałek 19 czerwca… ciekawy dzień  

Pierwiastek męsko – żeński 8 yang – yin)  jest w równowadze.  Super. wszyscy mają takie same szanse.

Dzień spokojniejszy  z natury… dobrze jest się  ,,podłączyć” w jego wibracje napełniające rozważnym myśleniem.    Tego nigdy za wiele!… tak sobie myślę.

Poniedziałek ma bardzo dużo elementu ognia. Również jego wewnętrzne Ja – ukryta natura – to ogień Yin.  jest wrażliwy, humanitarny.

Ma przyjaciół, ale  i konkurencję. Przekładając na relacje w pracy i w życiu osobistym, patrzcie z kim macie do czynienia.  Każdy jest jaki jest … z przewagą zieleni… czerwieni czy bieli… – to wy świadomie kontrolujcie wzajemną relację.

Konkurencję i konfrontację  – przy racjonalnym i optymistycznym myśleniu (element ognia w kodzie urodzenia dzisiejszego dnia do tego usposabia) traktujcie jako fantastyczną możliwość uczenia się życia.

Lubię poniedziałek… Uwielbiam poniedziałek. Wieczór dzisiejszego dnia będzie bardzo ciekawy.

Kolorem dzisiaj polecanym dla Panów jest biel, srebrny…. na poziomie energetycznym będący linkiem do  bogactwa i kolor zielony.

Po kolor zielony mogą sięgnąć również Panie… jeżeli w nim gustują. Osobiście nigdy na siebie zieleni nie założyłam, ale pisząc,  siedzę otoczona kwiatami.

. Zieleń – i z nim związany element drewno – jest dzisiaj kolorem szczęśliwym.

A propos karmieniaPatrz,  kto cię karmi i czym.  Słodkie nie zawsze ma oddźwięk słodkości…

 

Translate »