Zabezpiecz się przed tym promieniowaniem. Miejsce Grand Duke w 2019 roku. Wpływ planety Jowisz na nas.

 

O czym się w ramach zachodniej nauki nie informuje, a powinno w celu ostrzeżenia (prewencji) , a mianowicie o negatywnym wpływie planety Jowisz na zdrowie . Tym bardziej, że informacje o szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego tejże olbrzymiej planety układu słonecznego są udowodnione w kategoriach współczesnej nauki. Niby wiadomo, że szkodzi, a cisza. w tym temacie.

Jowisz potężny,  silny, dominujący.

Grand Duke (w tłumaczeniu – Wielki Książę) – to symboliczna nazwa planety Jowisz  Ten kolos… objętościowo dużo większy od Ziemi – potrzebuje dwunastu lat, aby zrobić rundę wokół Słońca.

Te dwanaście lat to w kontekście ziemskiej kosmologii – 12 znaków zodiaku: szczur, wół, tygrys, zając, smok, wąż, koń, koza, małpa, kogut, pies, świnia. Jowisz  oddziałuje co roku na inny kierunek geograficzny, a  konkretnie na zakres oznaczony przez znaki zodiaku danego roku  ( 2019 – to rok świni).

Jowisz  oddziałuje, co roku na inny kierunek geograficzny, a  konkretnie na zakres oznaczony przez znaki zodiaku.danego roku.

 

We wschodniej kosmologii od tysiącleci odnoszono się z wielkim respektem do tej ogromnej planety.

Mistrzowie Wschodu (odpowiednik – naukowiec zachodu) wiedzieli o jej negatywnym wpływie na strukturę energetyczną człowieka i przestrzegali przed – jak to dyplomatycznie określano – konfrontacją  z Wielkim Księciem. I obecnie w tym rejonie świata tradycja ta jest przekazywana.

Co to znaczy unikać konfrontacji z Jowiszem. Jak zabezpieczyć się przed promieniowaniem Jowisza. Nie wskazane jest  siedzieć na wprost kierunku, w którym znajduje się w danym roku kalendarzowym w stosunku do ziemi.

W roku 2019 jest to Pół-Zach, w zakresie 322,5.5 – 337.5 stopni. Wystawianie się w dłuższym przedziale czasowym, powyżej 20 – 30 minut (w zależności od systemu adaptacyjnego człowieka) na promieniowanie tego olbrzyma jest naprawdę niewskazane. I w dodatku łatwe do wyeliminowania…gdy się wie, gdzie akurat sobie zawitał.

To po co…. Tym bardziej , że .żyjemy w czasach, gdzie miliony ludzi – szczególnie dużo młodych pracuje – siedzi  przed komputerami. To z myślą przede wszystkim o nich podaję wykaz stref geograficznych negatywnego wpływu Jowisza,  aby sobie sprawdzili, czy przypadkiem pracując dłużej, nie siedzą skierowani w zakresie 322,5.5 – 337.5 stopni.

weź kompas

weź kompas i ustal miejsce Jowisza.

Translate »