ogień i woda... idealny związek

Wyjątkowe zapotrzebowanie na ciepełko!

Znane  jest archetypowe stwierdzenie ,,oni do siebie nie pasują. Są jak woda i ognień (w podtekście – walczą ze sobą)”.

To tylko z pozoru tak wygląda. W rzeczywistości woda i ogień tworzą idealny związek miłosny.  Para ta doskonale się uzupełniał. Szalenie się kochają. wręcz jeden bez drugiego nie potrafi żyć.:); wzdycha, tęskni…

Porywy miłości przeplatane rozsądną analizą.

Łamiąc archetyp o rełacji ognia i wody…

Ognień z Wodą obdarowują się namiętną miłością, ale co bardzo ciekawe (na co uczulam), ich namiętne uczucie wzbogacone jest o dawkę rozsądku i wzajemnego szacunku. Oba te żywioły tworzą Idealny układ partnerski, w którym  żaden się nie nudzi… po chwilach walki (porywach miłości), następują spokojne momenty wyciszenia.

randka z dniem. Dla Pań kolor srebrny ....

Wtorek 13. 03.  

Dzisiejszy dzień ma  na czerwień  i granat zapotrzebowanie. Oba te elementy – ogień i woda są dzisiaj korzystne;  ze wskazaniem na ogień o polaryzacji yang

Wtorek kolorystycznie jest blado zielono – brązowawy,  Przypomina to sytuację… wędrówka w gąszczu pod górę. Przesyconemu Wtorkowi elementem drewna i ziemi dobrze zrobi kolorystyka w tonacji żywej czerwieni.

Czerwień yang ma moc generowanie powodzenia zawodowego. Jest  dzisiaj linkiem. do energii wzmacniającej możliwości wykazania się trafionym myśleniem (nowatorstwo). Wibracje tego koloru zmniejszą również tendencje rywalizacyjne – dystansują konkurencję  i pozwalają łatwiej skupić się na indywidualnych zagadnieniach.

Czerwień o polaryzacji yang doskonale obrazuje płomień palącej się świeczki. Czasem w chwili odpoczynku, można sobie po prostu tenże płomyk wyobrazić. Działa jak balsam na duszę.

Czerwień yang  w świecie uczuć to przejaw miłości nieuwarunkowanej. I Wtorek takiego uczucia potrzebuje.

Dzień charakteryzujący się zapotrzebowaniem na dobre słowo. na wsparcie, na wymianę myśli.

Jeżeli istnieje taka możliwość, fajnie się dzisiaj spotkać z bratnią duszą.

Dzień na zagadanie do nieznajomego człowieka  (czasem parę grzecznościowych słów, czyni cuda).  Dzień na dodatkową dawkę nieuwarunkowanej miłości.

Innym korzystnym kolorem jest dzisiaj granat. Frekwencje kolorystyki granatowej i indygo –  linkują do energii zwiększającej pewność siebie. (Doładowują energią).

Kolorem bogactwa jest / są dzisiaj wszelkie odcienie brązów. Frekwencje tych kolorów są obecne w układzie energetycznym dnia, o czym wspomniałam, nie trzeba ich koniecznie dodawać, chyba, że ktoś ma taką wewnętrzną ochotę.

Dla Pań zalecany jest dzisiaj kolor SREBRNY. Dla Panów – brązy,

Według twojej woli się stanie… intensywna czerwień, granat, srebro.

 

 

 

Translate »