uaktywniaj świadomie najlepszy potencjał dnia!

Twoje myśl, pragnienia, konkretne rzeczy do zrealizowania spotykają się na poziomie energetycznym z wibracjami dnia. I tak jednego dnia łatwiej jest zamanifestować – coś – związane na przykład z twoimi umiejętnościami manualnymi, a innego –  intelektualnymi. Energie dni nasycone są proporcjonalnie i jakościowo odmiennymi  wibracjami wspierającymi nasze poczynania manifestacyjne.

Dzień  – jak ty i ja, i jak każda istota ludzka posiada tylko sobie przypisane szczególne cechy charakterologiczne. Charakter dnia to biochemiczne związki ( kolory) i co istotne – wchodzące w reakcje elektromagnetyczne z twoją energią.  Czasem napotkany dzień szalenie ci pasuje a czasem mniej . Tak jak ludzie. Ale w obu przypadkach dobrze jest mieć orientację, co się po nim  spodziewać. Gdybyś miała spędzić czas z jakąś osobą, to pewnie chciałabyś byś wiedzieć coś więcej,  jaka jest.

Gdybyś zauważyła, że coś jest nie tak…(w pracy, w związku, nie mając wyboru –  zdana byłabyś na ten kontakt) to korzystając z informacji o energii wrodzonej, mogłabyś byś świadomie uleczyć zaistniałą sytuację na poziomie energetycznym.

Codzienne intrygujące spotkania z Nowym, Nową   –   uaktywniaj świadomie najlepszy potencjał dnia.

 

Dzień jest jak człowiek, ma pozytywne i negatywne cechy. Dyplomatycznie postępując, uaktywniamy to, co ma pozytywne i wspierające nas.

Piątek 30 czerwca  

  Polaryzacja dnia doskonała. Balans  50% yang & 50% yin

Piątek jest bogaty. Trzykrotnie występuje w jego kodzie urodzenia energia generująca bogactwo – powodzenie na wszystkich płaszczyznach życiowych.

Dodatkowo  ten rodzaj energii znajduje się w bliskiej odległości, prawie w zasięgu ręki od  wewnętrznego Ja Piątku.

Kolorem bogacwa Piątku jest błękit, granat. Jak wspomniałam jest go dużo w kolorycie dnia i to w wersji silnej -yang.

W przeniesieniu na relacje ludzkie dzień doskonały pod każdym względem. Dający potencjał na manifestację  sukcesu osobistego i zawodowego.  Wspierający kumulowanie uczucia satysfakcji z siebie.  Wierzcie w siebie. Doceniajcie siebie.

Wysyłajcie w świat myśli nasycone sukcesem.. Tak czyniąc, otrzymacie je z powrotem, ale pomnożone.

Kolorem szczęśliwym dzisiejszego dnia jest kolor ZIELONY – w wszystkich ulubionych wersjach.

Dorzucamy do jedzenia (oprócz czerwonych i zielono żółtych jabłek), kiwi. pęczek pietruszki. Uciekamy na wagary do parku, lasu na długi spacer. Idąc, patrzymy do  góry na szczyty drzew.

 

Czwartek jest wdzięcznym i wartościowym myślicielem.  Pewnie byś go pokochała, gdybyś mu tego …. koloru dodała.

Czwartek 29 czerwca

Polaryzacja dnia to dominacja pierwiastka żeńskiego  80 % yin – 20 % yang, 

Pasywna, skierowana bardziej na oczekiwanie  niż działanie, polaryzacja dnia przejawia się pastelowo w świecie kolorystyki. (Jakże odmiennej od wczorajszej).

Czwartek jest bardzo fajny, ale troszeczkę bezbarwny. Dominuje bledziutki róż, blady niebieski, beżowy . Dopełnieniem jest biel. troszeczkę ożywienia dodaje ładny, intensywny niebieski i srebrny – oba o wydźwięku yang.

Energia dnia nastawia na skierowanie bardziej do środka, do takiego bycie wśród ludzi, ale niebycia, bo zajmowania się swoimi myślami.  Czwartek to typowo męska dusza… udaje, że słucha. Nie obejmuje  zupełnie całości zagadnienia, nie kojarzy faktów.  A jak zapytasz, to udaje, że wie.

Dni takie jak dzisiejszy, z dominującą energią yin są bardzo dobre na analizę bieżąco rozgrywających się wydarzeń. Do uczenia się bycia obserwatorem.  Stania poza planem sceny.  Bycia reżyserem tego, co się dzieje.

W przeniesieniu na relacje ludzkie dzień doskonały na świadome przemyślane posunięcia. Dzień sympatyczny, bo nie nakręcający.

Do Czwartku najodpowiedniejszą partnerką byłaby urodzona z cyfrą  4 i 6  na końcu roku.

Korory korzystne dzisiejszego dnia to intensywna zieleń i czerwień i granat.

Zieleń jest dla Czwartku kolorem szczęśliwym. Balansującym kod urodzeniowy dnia. Zieleń ma moc generującą energię pozytywną w przeniesieniu na wszystkie aspekty życiowe. Rodzina. Dzieci. Kariera. Sukces. Związki.

Urodzeni z 4 i 5 na końcu roku nie potrzebują  po nią sięgać.( chyba że intuicyjnie pragną). Zalecane dla tych osób to – granat lub czerwień.

Czwartek chociaż jest niepozorny,  ma rękę do finansów. Dzisiejszego dnia linkiem w tej materii jest granat i niebieski.

Czwartek jest wdzięcznym i wartościowym myślicielem.  Pewnie byś go pokochała, gdybyś mu intensywnej zieleni i czerwieni dodała. 

Uśmiech  jest najlepszą medycyną na pasywną struktuę energetyczną  dnia. Radosny uśmiech  wzmocniony o jedzenie czerwonych  i zielono – żółtych jabłek.  Mniam mniam. Smacznego.  

(a Czwartek może się czerwienić, jedząc…) 

 

 

Pisałam przed tygodniem: Wyznanie Środy… jestem taka ….wielobarwna … wcale nie potrzebuję twojej miłości, aby zwiększyć własne poczucie wartości!… rozmarzona, rozświetlona, kolorami wypełniona.

Coś w tych środach jest. Może złoty środek ( tygodnia ).

 I dzisiejsze jest fantastycznymi kolorami wypełniona. 

Środa 28 czerwca.   Polaryzacja dnia doskonała. Balans czynnika męskiego i żeńskiego – 50% yang & 50% 

Zamknij oczęta i wyobraź sobie  przepiękną czerwień, delikatny róż przechodzący w brzoskwinię, głęboki błękit i delikatne beże, biel, jasną zieleń.  Który kolor najbardziej przemawia ci do serca. Po który byś sięgnęła?. A o który Środa pewnie upomniała by się w końcówce dnia, aby się wzmocnić?

Środa jest barwnym dniem. (nawet gdyby dzisiaj gdzieś tam  lało i było szaro), W  świecie energii oferuje wszystkie pierwiastki, pottrzebne w procesie manifestacyjnym.   Czerwień to inteligencja – Jej wewnętrzne, ukryte – Ja – to właśnie ognista czerwień. 

Dzień na ćwiczenie pewności siebie. Na mówienie tego, co się naprawdę myśli – naturalnie w wyważony sposób, ale zdecydowanie. Wibracje dnia wspierają budowanie zaufania do siebie.

Kolor niebieski – jego wibracje – generują energię wspierającą siłę osobistą, autorytet, pozycję. Dzień korzystny na wzmocnienie swojej pozycji w biznesie  czy na rozmowy kwalifikacyjne.

Środa ma cechy mocnej osobowości! Otoczona jest konkurencją, ale  znając swoją wartość, doskonale sobie z tym radzi. Nie pozwala się przyćmić i zebrać za siebie laur.  Wyznacza granice!

Jest grzeczna ale konkretna i zdecydowana. Jasno sprecyzowana.  Dzień na branie przykładu z cech osobowościowych Środy.

Grzecznie i z uśmiechem,  ale konkretnie i zdecydowanie, – cechy te wykreują dzień przemiłych zdarzeń.

Środy kolorem bogaczwa jest kolor  biały, popielaty, srebrny i złoty. Kolory reprezentujące element metal.

 

 Wtorek 27 czerwca.   Dominujące kolory 

Polaryzacja dnia  to przewaga czynnika  żeńskiego nad męskim.  80% yin & 20% yang

Wtorek jest wielostronny, ale to co wie i potrafi zatrzymuje dla siebie. Dzieje się tak z powodu dominującego czynnika yin, czynnika żeńskiego. Bardziej wychodzący na zewnątrz będą dzisiaj  ci, którzy mają w swoim kodzie urodzenia dominującą polaryzację yang. Polaryzacja dnia im sprzyja.

I dzisiejszego dnia dominującą energią jest kreatywność.  Myślenie twórcze i rodzenie się zaskakujących pomysłów.

W przeniesieniu na relacje ludzkie uwzględnijcie te cechy u siebie. Otwórzcie się na kreatywne myślenie (każdy je ma, nawet sobie nie uświadamiając). Macie pełne wsparcie dnia w tym zakresie.

Dzień na mentalnie i emocjonalnie  odchodzenie od standartowego myślenia.  Zmianę ścieżek w umyśle i ścieżek do pracy, do sklepu. Wybierzcie inną drogę dojścia, dojazdu.

Kolorem generującym wibrację sukcesu jest dzisiaj piękny, czekoladowy brąz. Elementem mającym te same właściwości jest dzisiaj element ziemski. Uczucie humanitarne i wszelkie kamienie naturalne.

Kolorem autorytetu, linkiem generującym uznanie, powodzenie zawodowe jest dzisiaj kolor srebrzysty, o wydźwięku yang -dynamicznym.  

Ta barwa – srebro, popiel – jest dzisiaj szczęśliwa dla Pań w odniesieniu do wielu sfer życiowych, miłość, szacunek, poważanie.  

 

 Poniedziałek 26 czerwca.  

Polaryzacja dnia optymalna, równowaga czynnika męskiego i żeńskiego – 50% yang & 50% 

Inteligencja. Kreatywność. Szeroka perspektywa myślenia. Chęć wykazania się.  To cechy dominujące Poniedziałku, które są dla każdego dzisiaj dostępne.  

Poniedziałek  obdarzony jest niebiańską dawką Inteligencji. Kreatywność – wręcz demonstrjąca się jako nadkreatywność ( wykazanie się  ;;za wszelką cennę’)’ jest cechą dominującą dnia.  I w świecie te pierwiastki będą dostrzegalne…

Ale to bardzo dobrze… demonstrujcie całą gamę swoich możliwości twórczych. Pomysłów przekształconych w materialne ich odpowiedniki.  Macie w tej materii całkowite wsparcie energetyczne.  Wibracje dnia są korzystne do uwalniania potencjału twórczego! Do zabłyszczenia.

Energia Poniedziałku jest wznosząca i rozprzestrzeniająca….  Patrzcie więcej do góry… Stąd czerpcie energię.

Energię kreatywności manifestuje dzisiaj kolor intensywnie czerwony… element ognia yang.   urodzeni z cyfrą 9, 0, 2, 3 na końcu roku wskazane, aby dodali tej właśnie barwy…

Kreatywność w aspekcie sprawa zawodowych przynosi satysfakcję, gdy jest się docenionym i nagrodzonym. Linkiem do docenienia, uznania za wykonaną pracę jest dzisiaj element metal i kolor srebrny i biały. 

Nagroda za kreatywność jest troszkę oddalona od wewnętrznego Ja – Poniedziałku. Tak jakby sprawy finansowe były dla niego drugoplanowe. Jeżeli dla ciebie jest pierwszoplanową to … Energią – linkiem do bogactwo jest dzisiaj element ziemski o potencjale yang i kolory ładny czekoladowy i promienisty żółty. Powodzenia.

Kolorem miłości dla Pań jest dzisiaj kolor srebrny i popielaty. Wydawało by się mysie, niepozorne kolory….  dzięki nim będziesz  dzisiaj wyróżniona.  Dla Panów kolorem  kumulującym uczucia jest … patrz kolor bogactwa.

Poniedziałek jest fajny… zapowiada tyle nowego….

Translate »