20 .01.2019  randka z dniem.

e-DNA dnia…  dzień prześliczny kolorystycznie –   czerwień, żółć, czekolada… dopełnione butelkową zielenią. Namalowany, , przyciągałby spojrzenia…

Frekwencje tych barw są dostępne każdemu… tylko sięgać.

(Namalowane obrazy – w oparciu o datę urodzenia – zaskakują… Oddają fenomenalnie  kolorystyczną strukturę człowieka).

Dzień niezwykle dynamiczny, pobudzający do działania, do wspinania się … wysoko.  Z drugiej strony  – dostrzegalna jest energia wyhamowująca , ale nie ma ona najmniejszych szans.  W myśl zasady – dla chcącego , nie ma nic trudnego.

Korzystny dzień na aktywność, zarówno intelektualną –  jak i fizyczną.  Na podróże, przemieszczanie się.

Szczęśliwy kolor dnia i godny polecenia –  srebrny i popielaty.  Barwy te – ich frekwencje –  super wzmacniają potencjał dnia i linkują do energii powodzenia, autorytetu. Sukcesu finansowego

Dla Pań na ,,randkę z dniem“ – polecana  kolorystyka …wodna – granat, indygo.  Dla Panów – srebrny i złoty.

Kto ma ochotę na kolorystykę zieloną – – to jak najbardziej… według twojej woli sià stanie. W konstelacji energetycznej dnia frekwencje zieleni linkują do przyjaznych ludzi, wsparcia i pomocy.

 

19 .01.2019   randka z dniem

Kolor szczęśliwy – biały.

dzień na przemyślenia i … przepracowanie -… no właśnie, jakby to powiedzieć – umiejętności akceptowania przeciwności. Wręcz docenienia i polubienia. Każda przeciwność to wygrana – jest pozytywnym impulsem  szukania innego rozwiązania. Najczęściej, lepszego w ostatecznym rozrachunku.

Ciekawy układ energetyczny dnia. Można go przyrównać do celowego – wymuszonego zboczenia z wybranej drogi,  z powodu silnie wiejącego wiatru. i zatrzymania się  (ocena sytuacji ), aby już po chwili ruszyć do przodu inną drogą, Ale tu też wieje prosto w czy i jest pod górkę. I szukamy  kolejną. Aż czujemy, że to jest to –  ta droga okazuje się najbardziej trafioną.  Jej atuty – podążamy z wiatrem i z górki,,, dodatkowo  jest szeroka, jasna i wypełnioną dobrymi intencjami.

Dzisiejszy dzień ma sporo wiatru wiejącego w oczy… ale zamykając oczęta – skierowujemy się w wewnętrzny świat, będący źródłam odpowiedzi na życiowe zagadnienia. I o to chodzi..

Dzień motywujący do myślenia w szerszym kontekście… światopoglądowym – globalnym. Duchowym.

Dzień bardzo sympatyczny, chociaż troszeczkę….pozytywnie zamulony“ – zamyślony (przy takiej  konstelacji energetycznej – dominacja generowania inteligencji, kreatywność – urodzą się badacze, odkrywcy. Poszukiwacze…).

Kolor szczęśliwy dzisiaj to biały i szary, srebrny, popielaty. Reprezentują one frekwencje elementu metalu, który dodaje odwagi i wzmocnia poczucie wartości.

Dla Panów polecane są szczególnie wyżej wymienione kolory – generują… linkują do bogactwa. A dla Pań –  granat i indygo.

Dzień bardzo sympatyczny…

 

18.01.2019   randka z dniem

wyjątkowy dzień.

… są dobre i bardzo dobre dni. Dzisiejszy należy do tych bardzo dobrych.

Wyjątkowy dzień – udostępnia na poziomie energetycznym w multi … ilościach – frekwencje,  będące budulcem (przedmanifestacyjnym) powodzenia. Jest do przesady ukierunkowany na sukcesu.  I dobrze… wie, czego chce… pragnie.

Sytuację można przyrównać do zabawy z plasteliną. Jest dobrej jakości i miękka – tylko należy pomyśleć, co chcemy ulepić i przystąpić do wykonania. Dodać siebie…

Dzień świadomego określenia się* i – emocjonalnego nastawienia na sukces w tym, co  potrzebujemy… pragniemy. . Spokojnego i bezwysiłkowego, – w pewnym sensie takiego trochę naiwnego  –  utrzymywania takiego nastawienia od środka. Czy łatwo – hm…zależy od praktyki w tej materii. Przepracowania pewnych umiejętności.

Kolorem generującym bogactwo jest brąz. Wszelkie jego odmiany… przejawy. Beż, czekolada. Także kolor pomarańczowy i żółty.  Frekwencje elementu ziemskiego – reprezentowanego wymienioną kolorystyką są dzisiaj obecne, ale jeżeli ktoś ma ochotę- to proszę bardzo. Według twojej woli…

*Im perfekcyjnej określimy – tym skuteczniej generowana jest energia urealniająca cel.

Tendencja dnia, co jest naturalnym efektem nasycenia energią powodzenia – ,,narzuca` potrzebę  bycia w  towarzystwa. Ludzie są nieodzowni – są nośnikami energii.  Dzień na sympatyczne spotkania, także  poświęcone na perspektywiczne planowanie spraw biznesowych czy osobistych.

Kolorem szczęśliwym dzisiaj – wręcz najszczęśliwszym jest czerwień. Frekwencji czerwieni jest definitywnie za mało…. warto dodać.

– dopisek – analizę e- DNA wykonuję po skontaktowaniu się przez mail  – celem ustaleniu warunków. Możliwość zamówienia obrazu e- DNA

17.01.2019   randka z dniem

trzy papużki zielone! na gałęzi siedziały i beztrosko się przekomarzały. Jak papugi -.za wiele to sobie nie myślały…usłyszane dźwięki po prostu powtarzały.

Dzień na w pewnym sensie beztroskę myślową…  frekwencje energii obrazującej się jako zieleń – w tym super pomagają. Czasem potrzebujemy takich chwil. bez nadmiaru główkowania.

Napisałam w pewnym sensie – bo wszystko do czasu … myślenie jest w cenie. Frekwencje, które zbalansują beztroskę dnia, to te utożsamiane z elementem metalu. Kolor biały, srebrny, popielaty, szary – linkują do uaktywnienia realistycznego myślenia. Pracy mentalnej.

Kolory te polecane są szczególnie tym, którzy potrzebują podjąć ważne decyzje…  Bez względu czy biznesowe, czy osobiste. Tym bardziej, że w układzie energetycznym dnia wzmacniają siłę charakteru, tak pomocną w podejmowaniu przemyślanych i trafnych decyzji.

W tłumie ,, papużek` – chronimy indywidualność i po fazie beztroskiego relaksu, – stawiamy czerwoną kropkę nad I – i wracamy do pełnego świadomego działania.

Ta czerwona kropka nad I – to symbol…. Kolor czerwony i dzisiaj jest również pomyślny!

Na dwa rodzaje frekwencji warto dzisiaj zwrócić uwagę..  frekwencje … bieli, szarości, srebra – i – czerwieni. Jakiej… ano intensywnej.

Dla Panów  – związanych z biznesem kolorystyka: beż, brązy. Dla Pań – srebrny i inne jego wersje… szarości.

Nie będziecie czuły się jak szare myszki… bowiem będziecie odbierane i traktowane jak damy. Frekwencje tej kolorystyki takie traktowanie dzisiejszego dnia generują…

16.01.2019   randka z dniem

Kolorem szczęśliwym jest czerwień. Taka radosna, o polaryzacji yang.

 

… otwieracie drzwi do salonu  ekscentryka i… dominująca kolorystyka to niebieski i czekoladowy -z niewielką domieszką zieleni. Trochę można by posiedzieć,.. ale jak długo. No cóż, w zależności od tego, kto by uczestniczył…

To ludzie ożywiają i dopełniają przestrzeń.

Oba elementy woda i ziemia wyznaczają reguły energetyczne dnia. Frekwencje wody mają dzisiaj w przeciwieństwie do wczoraj – tendencje  generujące relacje przyjacielskie. Ziemia daje poczucie pewności… uziemienia – a to vice versa wyzwala dobre samopoczucie. Korzystny układ na spotkanie towarzyskie, na poproszenie o … jest większa szansa, że będzie się wysłuchanym, i na udzielenie pomocy. Możliwość przepracowania obu ról….

Dawanie i branie – ta reguła świetnie dzisiaj pasuje. można ją sobie poćwiczyć. Ale … według twojej woli.

Element ognia i związana z nim kolorystyka – energiczna, uskrzydlająca czerwień – jest linkiem generującym bogactwo. Powodzenie.

Mile widziany jest też dzisiaj element metal- i kolory… biały, srebrny, popielaty, szary.  Pozwoli wzmocnić indywidualność… I kto ma intuicyjne zapotrzebowanie zieleń – wzmocni  kreatywność.

Ale powtórzę… wibracje czerwieni są  dzisiaj szczęśliwe.

To nie znaczy, że wszyscy mają wystroić się na czerwono – chyba, że ktoś lubi… w przypadku Panów – czerwony krawat jest .akurat – super.  Ale znaczy, że warto zwrócić większą uwagę na sferę uczuciową – wewnętrzny ogień. Niechaj radośnie płonie. …

Sztuka pozytywnego myślenia utożsamiana jest również z elementem ognia.

15.01.2019   randka z dniem

Szczęśliwy kolor  dnia – intensywna czerwień.

siedzimy sobie,  na rozciągającej się wzdłuż oceanu plaży. Piasek i bezmiar wód – jest chłodno. Pojedynczo rosnąca palma, dodaje ciepła całej tej konstelacji przestrzenno – energetycznej.

Dzisiejszego dnia dominuje element wody,… ocean – uzupełniony o element ziemski – piasek, i element drewno – palma.

Tendencja do rywalizowania, do przekonywania do racji. Do zabiegania o akceptacje poglądów. I nie jest to ani negatywne, ani pozytywne – jest jakie jest. Ale wiedząc o tym, dzień na nieangażowanie się w dyskusje, na nieprzekonywanie.

W myśl zasady – nie ma jednej prawdy. Ilu ludzi, tyle prawd….

Doskonale na zminimalizowanie tendencji nakręcających rywalizacje zadziała element ogień. I wibracje tej barwy są dzisiaj najkorzystniejsze…

Element ogień – zalecany dzisiaj jest o charakterze polaryzacyjnym – yang.

Kolory jako takie nie istnieją… chodzi o frekwencje, jakie ze sobą niosą.  Ogień w świecie emocji to – pozytywne uczucia, przysyłane z serca do serca. Ale także mądrość.

Zwrócenie uwagi na frekwencje elementu doda dzisiejszemu dniu rumieńców. Natura kocha równowagę…

Dla Panów korzystny kolor – czerwień. Dla Pań – brązy.  –

Frekwencje ognistej czerwieni linkują dzisiaj bezpośrednio do energii generującej powodzenie; zarówno zawodowe jak i osobiste.

Urodzeni z cyfrą 2,3  (e-DNA).. na końcu daty – mogą odczuwań dzisiaj jeszcze większe zapotrzebowanie na ciepłe uczucia…

 

14. 01.2019  – randka z dniem

ta kolorystyka będzie przez niego szalenie mile widziana, powiem więcej – wymagana. Zieleń – we wszelkich możliwych – ulubionych tonacjach!  Dodaje mu siły…

Dzisiejszy dzień ma szczególne zapotrzebowanie na wibracje zieleni, które na Niego wpływają bardzo pozytywnie! Uaktywniają potencjał wrodzonej inteligencji – uwalniają energię skłaniającą  do głębszych przemyśleń.

Także dla Panów wibracja zieleni jest  dzisiaj szczególniej polecana  (szerokie spektrum działania).  Linkuje do energii bogactwa. Dla Pań natomiast czerwień wyrazistsza i… zieleń.

Dzień na zielono z dodatkami czerwonymi… Korzystny układ energetyczny w kumulowaniu powodzenia finansowego.

Według twojej woli się stanie.- w doborze kolorystyki.

Na intuicyjny wybór barw wpływa osobiste  e-DNA.. i wibracje elektromagnetyczne dnia). Jest dużo elementu metalu i wody. Dogrzewamy się ciepłymi napojami i ciepłymi uśmiechami.

Translate »