potencjał do generowania powodzenia

swój potencjał urodzeniowy, możesz poznać, a dosłownie zobaczyć w formie kolorów.  Od razu pewnie nasuwa ci się pytanie, ale co mi to da…. bardzo dużo, będziesz wiedział, jakie frekwencje kolorystyczne są ci korzystne. Wspierają cię w generowaniu powodzenia.

Dla przykładu,  dla osoby o takim kolorycie ,,duszy“, a logicznie tłumacząc, uwarunkowaniach elektromagnetycznych wewnętrznej natury – jak poniżej na obrazie, szczęśliwa, czyli korzystna – jest kolorystyka niebieska.Także granat i indygo. Frekwencje tych kolorów zwiększają siłę generowania przez tę osobę powodzenia, na przykład w miłości.

kolory duszy energetyczne DNA klucz do sukcesu

Kolorem generującym uczucie miłości dla osoby o takim ,, kolorycie duszy“jest niebieski, granat i. indygo.

generuj bogactwo

Kolorem generującym bogactwo jest biały, srebrny i popielaty.

jaki ty masz najkorzystniejszy kolor, pomagający ci generować powodzenie w życiu? Dla osoby o kolorycie duszy poniżej – kolorem generującym na przykład miłość jest biały.,  złoty, srebrny… także szary i popielaty.

kolor duszy energetyczne DNA kluczem do sukcesu

jaki ty masz najkorzystniejszy kolor, pomagający ci generować powodzenie w życiu? Dla osoby o takim ja powyżej kolorycie ,,duszy“– kolorem generującym powodzenie finansowe  jest kolor zielony. A granat w sferze uczuć.

Translate »