Teoretycznie większość ludzi wie, jak osiągnąć sukces – szczególnie młodzi ludzie czytający literaturę sukcesu, uczestniczący w licznych kursach i szkoleniach w tym temacie (szacunek, żyją w czasach nakręcania). Teoretycznie wszystko jest jasne, masz myśl – pomysł – sprecyowany cel. Teraz, aby nadać mu realności trzeba ustalić plan działania i następnie dzień po dniu konsekwentnie go realizować.  Zasady prowadzące do sukcesu są naprawdę proste, tylko że jest z nimi tak, jak  z przepisami kulinarnymi. Nie wszystkim wychodzą potrawy…

Dlaczeo? Odpowiedź na to pytanie postawiłam sobie przed wieloma laty, a odpowiedź znalazłam analizjąc niezliczne daty urodzenia ludzi sukcesu. Większość z nich miała energię sukcesu i siły wpisane w swój  kod urodzeniowy- Energetyczne  DNA.

Osągnięcie sukcesu, zrealizowanie twego pomysłu w dominującym stopniu związane jest z tobą, z wrodzonymi cechami osobowościowymi. Z tym jak długo potrafisz czasowo wytrwać w dążeniu do realizacji tego celu, jak bardzo nie zniechęcą cię – nie zmęczą, początkowe zwolnienia w projekcie. Naturalnie jest to związane i z tym, czy pracujesz sam nad projektem czy w grupie. Praca w grupie – firmie ma ten plus, że siły dokładają wszyscy (pod warunkiem, że team jest zgrany ) i odpowiedzialność jest rozłożona. Jeżeli sam (jesteś wolnym strzelcem – wielu to odpowiada) pracujesz nad realizacą, to stale musisz się sam motywować do kontynuownia. Dzień po dniu… A to związane jest z tym, jak bardzo jesteś przekonany do tego, co proponujesz światu pod postacią swojej ideii, a także z całą otaczającą cię sytuacją czasowo – przestrzenną: polityką, gospodarką, związkami i w dominującym stopniu związku partnerskim. Możesz być także po prostu zdeterminowany, ale akurat ten czynnik wyzwala energię do działania. Determinacja jest walką o przetrwanie… Nie ma chce mi się czy nie. Muszę! I to nakręca….motywuje. 

Sukces to ...

Sukces to  coś –

Sukces to  Coś – co znajduje się u samego szczytu piramidy, a wspinanie się na nią wymaga dużego zasobu siły i to zarówno na poziomie mentalnym, jak i emocjonalnym,  i fizycznym. a jednocześnie jest pewnym rodzajem sportu…

Siłą nakręcającą spiralę sukcesu jest silna wola. Stale siebie dopingowanie wymaga tej cechy osobowościowej.  Ludzie sukcesu mają (o czym wspomiałam) zapis energetycznego bogactwa i siły w dacie urodzena. Zjawili się na ziemi z silnymi cechami osobowościowymi.

Takie mocne energetyczne predyspozycje działają jak siła elektromagnetyczna przyciągająca do życia dokładnie to, co się pragnie.  W myśl zasady. Wszystko potrafię, wszystko mogę, z łatwością osiągnę. Nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Silne uwarunkowania energetyczne to stałe pozytywne i twórcze myślenie o sukcesie.  To pewność siebie.  A za tym idą bogactwo i  sukces.

Tak jak magnes przyciąga opiłki żelaza, tak ludzie mający silne pole energomagnetyczne przyciągają, to co chcą.

 

Translate »