SUKCESS

piątek jest wesoły przyjaciółmi i bogactwem obdarzony. 7 kwietnia

Piątek jest wesoły….ma wielu przyjaciół, znajomych.

Jest towarzyski. uzupełnieniem pozytywnych wibracji dnia jest element bogactwa i inteligencji spontanicznej, podświadomej.

Na poziomie przedmanifestacyjnym,  te frekwencji energetyczne są dzisiaj dostępne każdemu. Spirala życia doskonale generująca  pragnienia.

Dzień na intuicyjne postępowanie połączone z silna wiarą w pomoc i sprzyjające szczęście.

Sontaniczne szczęście, o czym wspomniałam, jest mocno wyartykułowane.  Istnieje ogromne prawdopodobieństwo na spotkanie dzisiejszego dnia  – kogoś – bardzo nam pomocnego. Spotkanie odmieniające całe życie.

Kolorem bogactwa są dzisiaj wszelkie odcienie brązu i złotawej żółci

Kolorem inteligencji i kreatywności jest  dzisiaj czewień w wszelkich odcieniach…także tych o wibracjach bardziej uduchowionych, jak magenta.

Kolorem szczęścia dla piątku jest kolor biały. popielaty i srebrny.    

Pomocni ludzie  – to kredo dnia. Energia szczęścia czeka na manifestację

 

 

niesamowicie wygadany...czwartek 6 kwietnia

Kolor to dawka energii.  Element wody,  dominujący dzisiejszego dnia, wpływa na zwielokrotnioną chęć wysławiania się. Mówienia. Wyartykułowania myśli. (W następstwie wzmocnienia wibracjami koloru niebieskiego, reprezentującego ten element , chakry piątej – gardła).

A że na początku było słowo …i słowo stało się ciałem…

Dzień doskonały w materii używania siły słowa… mówienia  celem przekonania do…kupienia, sprzedaży, podpisania umowy, itd.

Przekonanie do siebie dzięki płynnemu…urokliwemu wyrażaniu się, ma dzisiaj duże szanse (także w świecie uczuć).

Aby za bardzo dzisiaj nie pływać… zalecany jest element drewna – kolor zielony i element ognia – kolor czerwony.

Szczególnie urodzeni z 0, 1, 2 i 3 na końcu roku roku potrzebują ,,chwycić” za coś czerwonego lub zielonego. Wpłynie  to tonizująco na wzajemne oddziaływanie wibracji dnia z ich wrodzoną naturą – Flower of Life.

Kolorem bogactwa jest dzisiejszego dnia czerwień.

Zieleń, zalecana  – kolorem kreatywności, Wibracją dodającą uczucia i przekształcającą  inspiracje w efekywne działanie.

Dzień inspiracji i świadomego mówienia. Delektowania się pięknymi słowami.

Mówiąc, skierowujemy uwagę na serce…

5 kwietnia, środa

odpowiedź: środa kompletnie by nie chciała żółtego, a z przyjemnością sięgnęła by po wszelkie odcienie czerwieni.

Dzisiejszego dnia przyjdą na świat jednostki o silnej osobowości. Erudyci. Dyplomaci. Przywódcy.

… środa – Dzień pełen dynamizmu i siły dającej moc osiągania celów  Inteligencja i błogosławieństwo niebiańskie są tego uzupełnieniem.

Podwojony kolor żółty jest nośnikiem siły osobistej. Kolor ten ściśle związany ze splotem słonecznym obdarza mocą ściągania na siebie uwagi… hipnotyzowania.

Dla kobiet dzień bardzo dobry  na zawarcie korzystnej relacji partnerskiej.

Energię bogactwa … pomyślności w szerszym znaczeniu – nie tylko finansowym jest dzisiaj kolor czerwony. Przejawiony w kodzie energetycznym środy  marginalnie –  w tonacji blado różowej i  w relacji konfrontacyjnej.

Na uaktywnienie potencjału środy…jej dynamizmu, inteligencji, mądrości i. daleko posuniętej dyplomacji, wpłynie korzystnie wibracja czerwieni połączona z niebieskim. Kolorem inteligencji, kreatywności jest dzisiaj zielony.

Czerwień i zieleń są dzisiaj zalecane – do wyboru – ich wibracje generują życzenia.

Czerwone i zielone jabłka… Czerwona pomadka… czerwony krawat  (Kolorem szczęśliwym dla Panów w sferze uczuć jest dzisiaj szczególnie tenże kolor).

Dzień dający duże rokowania na pomyślne spotkanie biznesowe i prywatne.

 

 

Wtorek 4 kwietnia

Wtorek jest zrównoważony.50 procent yang, 50 procent yin. .. dzień bez większych wychyleń.

Spokojniej na poziomie emocjonalnym.  Przewaga elementu metalu z tendencją wzrostową – wpływ podwojonego elementu ziemskiego –  czyni ten dzień trochę… rozpieszczonym. W przeniesieniu na relacje ludzkie ta cyrkulacja energetyczna wyzwala postawę Oczekiwania – a nie Działania.  Bardziej do środka niż na zewnątrz.

Dzień…pozwolenia sobie na marzycielstwo. Zanurzenia się trochę w obłokach, tym bardziej, że momenty te są źródłem genialnych pomysłów.

Wtorek ma dużo bieli i żółtego i kolory… zieleń, niebieski,  różowy.   W konstelacji tej energia zieleni i dzisiaj ma moc generującą bogactwo.

W sumie bardzo fajny dzień …ale  wymagający dodania energii ognia, koloru czerwonego i jej odcieni. A w świecie uczuć – ciepła.

 

kolor czerwony

Kolor czerwony jest dzisiaj kolorem Szczęśliwym. Dodaje power temu dniu. Dodaje power myślom. które potrzebują siły, aby zamanifestować się na planie realnym.

Dzień na spotkanie w dwójkę..

Kolor to światło, a światło – to życie.

 

Poniedziałek 3 kwietnia 2017 roku,

Polaryzacja dzisiejszego dnia to  80 %  yang – 20 % yin. Dzień… hiperekstrawertyk

Dominuje energia yang, co czyni dzień intensywnie aktywnym. Może być to odbierane na poziomie emocji jako presja działania. Aktywność jest pozytywną zaletą, ale wskazane jest jej  kontrolowanie,

Przyspieszone tempo dnia lepiej odbierać będą urodzeni z cyfrą 2 i 3 na końcu roku.

Urodzeni z 6 i 7  – bardziej ognistości, w ciągu dnia – wskazany czas na chwilę relaksu (plus dystans i spokój w każdej sytuacji).

Poniedziałek jest dniem załatwienia wielu spraw, także dniem do ;;pójścia do przodu” – i  sfinalizowania zaległych.

Potrojona energia metalu w konstelacji z podwojoną energią ognia generuje sytuacji konfrontacyjne. Rywalizację.

Zminimalizujemy tę tendencję dnia,  wyciszając emocje a włączając logiczne myślenie. Pamiętając…ustępując, szybciej osiągamy SUKCES.

Nadmiar energii metalu poniedziałku  zbalansuje dodanie koloru zielonego… Wibracja zieleni uczyni  dzień doskonale efektywnym.

Ziełeń to kolor również generujący dzisiaj bogactwo.  Urodzeni z elementem mistrzowskim  metal –  w Flower of Life, mają największe szanse w tej materii.

Kolor szczęśliwy dla poniedziałku …wszelkie odcienie niebieskiego.

 

Zielono mi…a że wszystko kwitnie dookoła….zapowiada się intensywny, ale sympatyczny dzień.

 

 

Translate »