pieniądze płyną do ciebie....otwórz się na nie!

Naturalnie nie załatwiają wszystkiego, ale umożliwiają tak wiele…. na przykład wybrać miejsce, w którym pragniemy żyć.

Piątek to silna osobowość z doskonałą ręką do finansów.

Ciekawy moment. Silna osobowość dnia w połączeniu z dominującym elementem bogactwa czyni go korzystnym w materii finansowej.  (Cyrkulacja energetyczna dnia usposabia do manifestowania się powodzenia finansowego).

Im mniej się wysilasz – przy sprecyzowanym celu – , tym więcej otrzymujesz…

Dzisiejszy dzień funkcjonuje trochę tak na zasadzie instynktu wrodzonego.- to jest normalne, że sfera finansowa mu sprzyja. Zresztą nie tylko … ma powodzenie u Pań.

Najważniejsze relacje międzyludzkie

W zamanifestowaniu się powodzenia korzystny wpływ mają dwa elementy. woda i ogień i kolory je reprezentujące…  granat, czerń i intensywna czerwień. Do wyboru. (Urodzeni z 6 i 7 na końcu daty urodzenia sięgną pewnie prędzej po granat. A z 2 i 3 – po czerwień).

Energia wody jest minimalnie reprezentowana dzisiaj na polu energetycznym… warto dodać, bowiem pełni rolę wzmacniającą samoświadomość.. Nawet najsilniejsze  osobowości – takim jest Piątek – potrzebują źródła siły. Woda pełni tę rolę.

Ciekawe, że dzisiejszemu dniu brakuje kompletnie elementa ognia, a będącego w jego  przypadku przejawem inteligencji. Wiedzy. Kreatywności. Nie przeszkadza mu to odnosić sukcesy… Jest zaradny, natura obdarzyła go inteligencją tak zwaną uliczną… życiową, a nie książkową.

Gdyby jednak ktoś potrzebował dzisiaj wykazać się większą kreatywnością, to wszelkie odcienie czerwieni będą w tym względzie pozytywnie oddziaływały.

W sferze uczuć dla Panów pomyślne są wszelkie odcienie brązu. Dla Pań – kolor biały i srebrny, i popielaty. a także złoty.

Piątek to dzień szczególny …. Ofiaruje energię dobrobytu!

wyobraź sobie

wyobraź sobie… zanurzasz się, w mieniącą się cudnymi błękitami wodę.

Ona przygarnia cię i otula; rozluźnia perfekcyjnie ciało. Twoje myśli  łagodnieją, zwalniają…

Aby zmysły nie prysły, wskazane jest dużo wody. W przeniesieniu ma świat uczuć to cierpliwość i wyrozumiałość (wartości zawsze na czasie). Silnie zaznaczony w  kodzie urodzenia element woda obdarza cierpliwością i wytrwałością – konsekwencją w działaniu.; zmniejsza predyspozycje do lęków i obaw.  W efekcie czyni życie łatwiejszym.  

Translate »