Matrix Energetyczny dnia – to fascynujące zjawisko.  Czy można z niego skorzystać?

no pewnie…polecam świat energii.

wyobraź sobie

wyobraź sobie… zanurzasz się, w mieniącą się cudnymi błękitami wodę.

Ona przygarnia cię i otula; rozluźnia perfekcyjnie ciało. Twoje myśli zwalniają, łagodnieją.

Aby zmysły nie prysły, wskazane jest dużo wody. W przeniesieniu ma świat uczuć to cierpliwość i wyrozumiałość (wartości zawsze na czasie). Cały rok 2018 ma zwiększone zapotrzebowanie na ten element!  Szczególnie rekomenduję stosowanie tego elementu tym których osobistym (ustalonym na podstawie daty urodzenia) elementem bogactwa jest woda.  

Silnie zaznaczony w  kodzie urodzenia element woda,  pozbawia lęków i obaw.  Czyni  przez to życie łatwiejszym.  

Poniedziałek 1.08... inteligentny i towarzyski

On – Pan Poniedziałek to taki trochę ,, bawidamek”. Uwielbia towarzystwo i skupianie uwagi na sobie.  Ma doskonałą rękę do  kreowania relacji międzyludzkich, opartych na przyjaźni…. pozbawionych rywalizacji. .

Poniedziałek jak magnez przyciąga do swego życia ludzi. Lgną do niego. Jest on est obdarzony niebiańską inteligencją… intuicyjnym odbiorem świata, czyta duszę drugiego człowieka i szybciutko wie, co go uszczęśliwi!

Będzie z tobą, ale najchętniej w tłumie. Tu czuje się naprawdę dobrze. jego powołanie… to uszczęśliwianie innych.

Gdybyś mu w oczy spojrzała, to byś piękne piwne oczy ujrzała…

Te wartości charakterologiczne zawdzięcza dzisiejszy dzień skumulowaniu się elementu ziemskiego i dominującej kolorystyce pięknego czekoladowego brązu z domieszką bieli i szarości. 

Kolorami dzisiaj zalecanymi są barwy reprezentujące kolory wody… granat, czerń, niebieski i kolory drewna- wszelkie lubiane i nielubiane zielenie. Frekwencje tych kolorów balansują układ energetyczny dnia. 

Woda linkuje dzisiaj do energii bogactwa, a drewno do siły, autorytetu!..

Wybór kolorystyki ubioru pozostawiam Państwu. Dlaczego… bo nie znając swego kodu urodzenia, zdajcie się na intuicję. Jeżeli nie macie w tym momencie na zieleni, to prawdopodobnie macie jej nadmiar w osobistych wibracjach i nie potrzebujecie tejże frekwencji dodawać. Zastosujcie więcej kolorystyki …. morskiej.

a propos … zieleń w przypadku Pań linkuje dzisiaj do wzbudzania namiętności. U Panów – w tym kontekście działa- granat. Ale czy tak czy siak… każdy ma swój osobisty – przypisany jego dacie urodzenia  – kolor – kolory linkujące do bogactwa, miłości, kariery…

Fantastycznego dnia.

Fantastycznego dnia.. Szczególnie dzieciaczkom, młodzieży – dla których zaczyna się taki trochę … ,, ogłupiający czas”… czas szkoły, gdzie tyle niepotrzebnych informacji pakowanych jest do głowy ( naturalnie i potrzebnych:)) zachowajcie zdrowy rozsądek. Uczcie się dla siebie i.. to co was interesuje! Nie porównujecie się do nikogo. Jesteście unikalni! Wybierzcie i skupcie się na doskonaleniu, tego co jest ważą mocną stroną.

Chcesz poznać mocne strony dziecka (w oparciu o  datę urodzenia), aby go umotywować i wspierać w nauce.  Kontakt – mail.

(niepotrzebnych informacji…. nie obruszajcie się koleżanki,,, sama spędziłam ponad 20 lat za biurkiem…),

Translate »