Inteligencja i kreatywność. 29 maja.

Randka z tym dniem 29.05.. Szczęśliwy kolor dzisiejszego dnia. Matrix energetyczny dnia. Matrix daty urodzenia – osobisty kolor bogactwa.

29 maja – Szczęśliwy kolor dnia to – biały, srebrny, popielaty.  

Korzystne frekwencje kolorystyczne dnia to  te – reprezentujące element metal –  Kolor biały, srebrny, popielaty. Dodatki metalowe. 

Wewnętrzne Ja dnia to ogień – świecącej się świecy.  Radosny, ognisty:). Ogień to synonim mądrości. Inteligencji.

Dzisiejszy dzień jest nieprzeciętnie inteligentny. Został obdarzony przez naturę namiętnością do kreatywności. Do przejawiania jej w przeróżnej formie. i z przeróżnych dziedzin nauk.

Dzień na egoistyczne zademonstrowanie swoich umiejętności  i delektowanie się tym. Kreatywność dla kreatywności pełna wiary w super owoce – bez oceniania. Ten rodzaj pracy twórczej to zatrzymanie się czasu i oddanie bezgranicznie danej chwili. To zapomnienie się w procesie tworzenia.

Ale… aby uaktywnić pozytywne aspekty dnia,  warto dodać wspomniane wyżej frekwencje bieli. Dodają odwagi i nie tylko uaktywniają potencjał twórczy, ale linkują do energii generującej bogactwo – powodzenie  w sprawach życiowych – prywatnych i zawodowych.

Jeszcze jeszcze jeden kolor ,,wychylający się` ( korzystny)  – mianowicie granat. Frekwencje tej barwy działają wzmacniająco, dodają siły- energii. W pracy twórczej – intelektualnej – jest to istotne.

Według twojej woli się stanie w doborze kolorystyki. Intuicyjne sięgnięcie po dany kolor związane jest z datą urodzenia.

Doskonały dzień!

Co to jest – Matrix energetyczny. Polecam.

 

mądra inteligencja ...dzień na udawanie. Granie. 30 maja.

z cyklu – Randka z dniem.

Randka z tym dniem – 30 maja.  Matrix daty urodzenia – osobisty kolor bogactwa.

Afirmacja dnia  Rozkochani w życiu, rozmarzeni – cudne rzeczy kreujemy.

Niby z pozoru podobny do wczorajszego, ale odmienny. I dzisiaj występuje nasycenia dnia energią generującą inteligencję, łatwość myślenia, chęć działania, towarzyskość, ale co za dużo, to za wiele. Nie na maksa… dzisiejsza chęć działania jest fantastyczna, ale wymaga wzięcia pod kontrolę, by nie być nadmiernie wyeksploatowanym.

Dzień na odgrywanie maksymalnego  zaangażowania  w skali 10 schodzimy na 7.   Czy nawet na 5. Co ciekawe, takie podejście, zwolniona aktywność – lekkie wyhamowanie nie wpływa na efektywności czy jakości. Wręcz przeciwnie, pozwala sprawniej dysponować własną energią.

Dzień na świadome balansowanie procesu dawania i brania w jakiejkolwiek formie. Uczuciowej czy materialnej. (Nie daj sobie, siebie odbierać).

Szczęśliwy kolor dnia – biały (czysta… przejrzysta  biel). Także popiel, ale rozjaśniony. Godna polecenia jest kolorystyka wodna – niebieski w ulubionych tonacjach. Niebieskości  balansują i równoważą proces dawania i brania. Jakby miał ktoś zagadnienie z nadmiernym wykorzystywaniem – warto użyć -świadomie –  ich frekwencji.

Kolor biały wpływa pozytywnie na wszelkie aspekty życiowe… biel to frekwencje modlitwy – czy jak kto woli wspaniałego pozytywnego myślenia – rozprzestrzeniającej się w przestrzeniach międzygwiezdnych. 

Radosny dzień, ale proszący o lekkie wewnętrzne wyciszenie. Modlitwę, medytację.

 

 

 

 

 

 

Translate »