dzień... dni odwagi, wizjonerskiego myślenia i bogactwa. 27 i 28 maja.

Randka z tym dniem 27.05.Matrix dnia i jego szczęśliwe kolory. Szczęśliwy kolor dzisiejszego dnia. Matrix daty urodzenia – osobisty kolor bogactwa.

Szczęśliwy kolor dzisiejszego dnia to biel.

Ale nie tylko – także inne wariacje kolorystyki reprezentującej element metal, jak na przykład wszelkie tonacje popieli przechodzącej w kierunku szarości. .

Sięgnięcie po akcenty metalowe – srebrne i złote – są jak najbardziej korzystne i dzisiaj, i jutro. .

Frekwencje bieli linkują do energii generującej odwagę i przebojowość. Warto wzmocnić ten aspekt charakteru, aby maksymalnie wykorzystać uwarunkowania energetyczne dnia, a nastawione definitywnie na ekspansję. Na rozwój. Na NOWE.

Kolor bogactwa 27 maja  to – brąz, beż.

Dzień fenomenalnie zapełniony energią bogactwa – pomyślności.  Kolorystyka reprezentująca ten aspekt dnia – brązy, beże –  jest OBECNA.  Pomyślność i powodzenie są udostępnione każdemu. (Dzień oferuje cenne możliwości w sferze finansowej. Wspiera myślenie w zabezpieczeniu tej sfery w upragnionej wielkości).

Kolor miłości.

Miłość ma różne oblicza. Ale każda delikatna jej forma jest twórcza – utrzymuje twoje ciało i ducha na wyższych, a tym samym korzystnych poziomach wibracyjnych, manifestujących się jako doskonałe samopoczucie! 

Frekwencje barwy aktywującej tę sferę uczuciową ustala się dla każdego indywidualnie w oparciu o datę urodzenia, Podobnie jak kolor bogactwa. Ale … każdy dzień oferuje dodatkowo ,,swoje frekwencje` aktywujące uczucie miłości czy bogactwa, czy autorytetu (wewnętrznej siły).

Paniom w materii uczuć sprzyjają dzisiaj szarości, popiele. Panom – brązy.

Co jeszcze … w materii wspierającej inteligencję, łatwiejsze skupienie nad mentalnymi zagadnieniami, korzystna jest kolorystyka czerwieni, ale łagodniejszej.

Według twojej woli się stanie w doborze kolorystyki. Intuicyjne sięgnięcie po dany kolor związane jest z datą urodzenia.

Doskonały dzień!

Co to jest – Matrix energetyczny. Polecam.

 

 

lepiej i jeszcze lepiej. Obfitość 28.05

 

Randka z tym dniem 28.05. Matrix dnia. Szczęśliwy kolor dzisiejszego dnia. Matrix daty urodzenia, osobisty kolor bogactwa.

dobrze, lepiej i najlepiej. 

Wczorajszy dzień przypominał strumień, natomiast dzisiejszy dzień przypomina dynamiczną rzekę… raźno podążającą do OCEANU,  Woda jest i była synonimem życia i obfitości.

Szczęśliwy kolor dnia – to podobnie jak wczoraj – kolor będący manifestacją frekwencji metalu, ale dzisiaj w wydaniu yang – czysta biel. Jasna. Promienista.  Jeśli popiel –  to też rozjaśniony. 

Rewelacyjny dzień na sprawy finansowe… na przyciąganie energii pieniądza.

Innym kolorem godnym dzisiaj polecenia jest ładny, wyrazisty niebieski.

Linkuje on do energii generującej power, autorytet. Gdzie autorytet, tam mądrość.. Gdzie mądrość, tam łatwiej znaleźć drogę prowadzącą do wody. Do oceanu. Oceanu obfitości. Każdy sięga z niego wodę naczyniem przez siebie zaakceptowanym…

Korzystne wibracje dzisiejszego dnia 1) – Biel,  2) – żywy niebieski, 3) – żywa czerwień.

Kolor miłości... Miłość ma różne oblicza. Ale każda delikatna jej forma, jak sympatia, akceptacja  jest również twórcza – utrzymuje  ciało i ducha na wyższych, a tym samym korzystnych poziomach wibracyjnych, manifestujących się jako doskonałe samopoczucie!..

W kontekście pozytywnych uczuć… dla Pań dzisiejszego  dnia przyjazna jest intensywna popiel… przejrzysty srebrny. Dla Panów – beż, ciepły brąz.

Według twojej woli się stanie w doborze kolorystyki, bowiem intuicyjne sięgnięcie po kolor powiązane jest z datą urodzenia.

 

 

 

 

 

 

czekolada... ponad 70 procentowa:)

.fragment ,, Duchowe Podpowiedzi“

.. powiedz mu, że bardzo go kochasz i nawet za pół tabliczki czekolady nie wymienisz… no chyba, że za całą, ale to już zostaw sobie! A jak już koniecznie chcesz mu serce ofiarować, to tylko tak około jednej trzeciej logo…większość zostaw dla siebie) – w ten sposób będziesz miała przewagę głosów!

Miłość miłością, ale szacunek (dotyczy to obu płci) to potęga.  Bez niego nie ma miłości... jest tylko jej namiastką.

 

 

 

Translate »