doskonałość... 07.06.

z cyklu randka z dniem. Szczęśliwy kolor dnia. Matrix dnia. Matrix daty urodzenia, indywidualny szczęśliwy kolor.

randka z tym dniem – 07 czerwca. 

Podziwiam takie osobowości. Są doskonałe… silne i  pewne siebie – przypominają potężny i mocno w ziemi osadzony dąb.  I schować się za niego można, i ukryć w konarach przed światem i sobą :).  Niejedna dama życzyłaby sobie takiego rycerza i niejeden rycerz życzyłby sobie takiej damy.  (Osobowości słabsze – niezależnie od płci –  lgną do silnych charakterów).

I taki jest dzisiejszy dzień – doskonały, o znakomitej  konstrukcji psychofizycznej. Podobny więcej niż ociupinkę  na poziomie energetycznym do wczorajszego dnia, ale w przeciwieństwie do czwartku – nie potrzebuje za wiele działać. Dziwne, ale rzeczy układają się po jego myśli same sobie. Przypomina to sytuację, kiedy to bogaty nie myśli o zarabianiu pieniędzy – po prostu je ma (czy syty nie myśli o jedzeniu).

Dzień na bycie – poczucie się jak dąb – Głęboko osadzonym i zakorzenionym – nie dającym się manewrować.  Dzień odszukania  głęboko tkwiącej  siły wewnętrznej. Jeżeli jakaś sytuacja nam nie pasuje to z pięknym uśmiechem mówimy NIE

Dzień dotarcia do prywatnego skarbca wypełnionego diamentami mocy…. Korzystny układ na zagłębienie się w siebie, ale nie nostalgicznie, ale na wesoło, pozytywnie. Z nastawieniem – doskonałe zdrowie, miłość, powodzenie – to jest moje przeznaczenie.

Inaczej mówiąc, na poziomie energetycznym dzień oferuje wszystko, co dusza zapragnie.

Dzień jest doskonały, ale i doskonałość można wydoskonalić… tak sobie myślę.  Jedną frekwencję wypadałoby dzisiaj wzmocnić. Mianowicie dodać koloru pięknej czekolady … w zależności, jaką kto woli. Polecam – ciemniejszą.

Kolor bogactwa dzisiejszego dnia to właśnie brąz o polaryzacji yang. Powiedziałabym … brąz żywy.:). Korzystna jest także żywa, czysta biel.

Kolor miłości. – W kontekście uczuć… dla Pań dzisiaj szczególniej polecana jest biel. Taka czyściuteńka i kolor srebrny. Dla Panów – tonacje brązowawe.

Brązy i biele… polecane. Naturalnie, co podkreślam – według twojej woli się stanie z wykorzystaniem podanych sugestii.

 

Jaką jesteś osobą?.

 

 

Translate »